Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Adásvételi, Bajos?

Adásvételi, Bajos?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 4 éve " tezsóékkal " elcseréltem egy autót. Ők azóta sem írták át, sem üzembentartói, de még csak nem is kerestek. Mikor hozzájuk került a gép azután került tesó rokon unokatesó meg mit tudom én hova majd jött az egyik fivér hogy írjunk üzembentartóit.. mert most itt lesz meg ott lesz a kocsi.. Azóta eltelt 4 év nem keresnek, nem írták át a kocsit, én nem fogom keresgetni, még mindig az én tulajdonomban van.. Most fogtam jutányos áron meghirdettem újra, az új vevő vagy tulaj majd megkeresi meg rendelkezik felőle.. A lényeg hogy megtehetem-e hogy megint eladom.. ? Nincs nálam a kocsi, de a tulaj én vagyok.. Nekik már a világban nincs meg a papír róla. A részletek meg nem érdekelnek..

2015. márc. 13. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Egymásra találtatok, meg is érdemlitek egymást, csak ebbe az idilli kapcsolatba nem illik olyan személy, aki tisztességes szándékkal szeretne autót venni, igaz nem is igen lesz olyan jelentkező.

Téged ugyan nem érdekelnek a részletek, de aki autót akar venni, az adásvétel előtt minimum szeretné látni az autót, a papírjait... "nálam fizess tezsó, az autót meg keresd meg valahol, mert fogalmam sincs hol van, és hogy egyeltalán forgalomban van-e még..."

Kecsegtető kilátások, csábító ajánlat.

2015. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 egySanyi ***** válasza:
És mégis mit adnál el, ha nincs nálad semmi se? 4 éve gondolom semmit se fizettek utána, valószínű már rég kivonták a forgalomból vagy te fizetted az adót meg a biztosítást utána? Zavaros ez nagyon és nem is lesz egyszerű elintézned a sorsát.
2015. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyha publikus írj egy rendszámot mert most kiváncsi lettem hogy egyáltalán forgalomban van e a kocsi.
2015. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire cserélted?

Milyen papírokat írtál?

Te mit intéztél el hivatalosan?

Honnan tudod, hogy nincs meg nekik a papír róla?


Megteheted, hogy megint eladod, de vevőd tuti nem lesz.

2015. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És 4 éve nem adtad le az önkormányzatnál az okmányokat? Mert akkor azóta a neveden van az autó, minden adójával és költségével együtt, amit bizony rajtad fognak behajtani!


Illetve gondolom a tesók nem sokat foglalkoztak a törvénnyel, úgyhogy téged terhel minden gyorshajtás, parkolási bírság, szabálytalanság és baleset is, amit okoztak...

2015. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kamu az egész kiírás. Négy év alatt már több adó, és egyéb értesítést is hozott volna a posta.

Átírni sem lehet így, ha akarták volna is..kell valamilyen korrekt papír, eredetvizsgálat, stb..addig nem is vihetik műszakira(sem)

2015. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!