Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Befizethetem még, vagy ilyenko...

Befizethetem még, vagy ilyenkor mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Megbűntetett a rendőr 16.000ft-ra, de nem tudtam befizetni határidőre mert nem volt elég pénzem. Most 4 napja hogy lejárt a határidő, de a papiron meg ez van irva lejárat után - Adók módjára történő végrehajtás szabályai lépnek hatályba - Ez mit jelent? Be lehet attól még ma fizetni?
2010. febr. 4. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze. Fizesd be minél hamarabb. Örülnek, ha pénzt látnak: mire önkormányzatnak átadják, az úgyis idő. Én is jártam így, mikor volt pénzem, bementem az önkormányzathoz, és kifizettem ott.
2010. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fizesd be minél hamarább! Később hivatkozhatsz rá, hogy jóhiszemű voltál, a papírt persze őrizd meg a befizetésről mindenképp!
2010. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!