Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan lehet es mennyibe...

Hogyan lehet es mennyibe kerul egy 125os motor forgalomba helyzese?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy 125os chopper motort, amit elotte 50eskent hasznaltak, akkor en azt ha megvettem forgalomba tudom helyeztetni vhogy? Regado, eredetiseg vizsga stb? Vagy sehogy sem lehet, csak tovabb hasznalni kismotorkent? Amugy aprilia red roserol volna szo

2014. nov. 4. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs!
2014. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá a Certificate of Conformity akkor bemész a közlekedési hatóság vizsgahelyére és zokszó nélkül forgalomba helyezik.
2014. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tessek? Milyen papirra gondolsz?
2014. nov. 7. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden gyár kiad egy okmányt a járműről ami tartalmazza hogy az adott alvázszámú motorkerékpárnak mik a pontos paraméterei. Ha ez nincs meg akkor valóban esélyed sincs.
2014. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha megvan, csak megis 50eskent hasznaltak, akkor kb mennyibe kerul forgalomba helyezni 125oskent? 30-40ezer?
2014. nov. 8. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ha megvannak a papírok, és előtte 50-esként használtad akkor lehetőség van rá, de azt tudd hogy a szopóroller is beindul vele, mert amikor elslattyogsz hogy le akarod vizsgáztatni és bemutatod a papírokat az lesz az első kérdés hogy eddig hogyan volt használva, te beismered hogy 50-eként mert akkor már mindenki tudja és azt várják hogy te is kinyögd. Biztosítási csalás stb. elindul, fizetsz, fizetsz, fizetsz és még mindig fizetsz és ráköltesz annyit a motorra plusz még magadat is megszopatod vele, mintha vennél egy normális forgalmi engedéllyel rendelkező motorkerékpárt. Nem tudom hogy érted e hogy mit akarok, de a lényeg hogy keményen seggbe tesznek mert kiderül hogy csalás volt a motorral...
2014. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljes mertekben megertettem! :DD koszonom
2014. nov. 18. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!