Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ti hogyan barátkoztatok meg a...

Ti hogyan barátkoztatok meg a helyzettel?

Figyelt kérdés

Már több mint két hete várok a jogsimra (első), de egyszerűen már kezd elegem lenni. Olyan iskolába járok ahol minden nap szana-szét sz*patnak, egy nap is egy évnek tűnik


Ti hogyan barátkoztatok meg a helyzettel, hogy egy hónapba telik a jogsitok kiadása? Van valami módja annak, hogy azt a kis rutint se felejtsem el, amit a vizsgáig összeszedtem?



#jogosítvány #okmány #bürokrácia #felesleges várakozás
2014. febr. 25. 08:13
 1/7 Dörmögő ***** válasza:
100%
Ha egy hónap alatt elfelejted azt a kis rutint akkor ne is vedd át a jogsidat. Mellesleg ha kibírtál minimum 6205 napot jogsi nélkül akkor ebbe a maximum 14 napba már nem fogsz belehalni.
2014. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kis rutint csak képletesen értettem, a lényeg hogy szerintem túl sok ez az egy hónap ahhoz képest hogy 4-5 hónap volt maga a tanfolyam mindennel együttt


Miért tart ennyi időbe egy jogsi, ha a fegyverviselési engedélyhez csak pár napot kellett várni?

2014. febr. 25. 08:57
 3/7 Dörmögő ***** válasza:

Mivel látom van fegyverviselési engedélyed így inkább nem mondok semmit, és elköszönök. ☺

Egyébként nem csak te sokallod ezt az időt. Hetente szokott lenni akár több hasonló kérdés is. Ne aggódj, megjön az, és pár hónap múlva már nem is emlékszel rá hogy milyen "sokat" vártál.

2014. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak gázpisztoly, hiszen Banánisztánban vagyunk :D


Igazad van, remélem már tényleg nem kell sokat várni

2014. febr. 25. 09:12
 5/7 kovpet ***** válasza:
A viselési is 30(+30) nap maximum...
2014. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már fejleszteni kellene a plasztikkártya gyártó gépsort. Aztán akinek ráérős, annak maradna a 30 nap 4000-ért, a többieknek meg lehetne 3 munkanapra vállalni 8000-ért. :D
2014. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én még a dupláját se sajnálnám érte :DD
2014. febr. 26. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!