Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha van "B"-s jogsim és megakar...

Ha van "B"-s jogsim és megakarom csinálni az "Ak"-t, és ha a kreszen elbukok (persze ez nem furdulhat elő csak elméletileg) akkor elveszik a "B"-s jogsit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor én tanultam anno még úgy volt, hogy akiknek volt B-s jogsijuk, és A-ra, vagy valami másra jelentkeztek, úgy emlékszem ott ültek velünk kreszen, de nem kellett vizsgázniuk, ha jól emlékszem, de már régen volt :(

22l

2009. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vizsgázni azt biztos ,hogy kell mert amikor én jártam kreszre akkor akinek már volt b-s jogsija és valamilyik a-t akarta az is velem együtt vizsgázott ,biztos ,hogy jól emlékszem mert 1 éve volt.
2009. dec. 10. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor csak nem buksz meg, ha bejársz kreszre is ;) meg ha meg egy éve vizsgáztál, akkor még csak emlékszel, ha anélkül kell is vizsgáznod, hogy bejárnál :)
2009. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem veszik el,mert akkor másik tesztet csinálsz!!Persze vannak átfedések,de hivatalosan amit te töltesz akkor,az egy külön kategória tesztje,független a B-től!
2009. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok kösz. Abba mondjuk biztos vagyok ,hogy sikerül a kresz része de a vezetés nembiztos ,hogy 1.-re.

A B-s keresszem hibátlan lett ,nem dicsekedés képp de azért mégis.

2009. dec. 11. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is a forgalmi része a húzósabb,hanem a rutin!
2009. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De hát autót, meg motort vezet ni teljesen más :D, ne aggódj, nem te lennél az első aki ilyen szituációban megbukott ;) Van egy ismerősöm is, már nem tudom hanyadszorra próbálkozik az A-s jogsi megszerzésével B-s jogsija meg már van régóta ;)
2009. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!