Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Németországban szeretnék...

Logout99 kérdése:

Németországban szeretnék autót vásárolni, aztán Magyarországon forgalomba helyeztetni!?

Figyelt kérdés
Ennek a pontos menetéről szeretnék érdeklődni, a legapróbb részletekig, hogy hogy működik, milyen papírok kellenek ahhoz hogy forgalomba helyezzék, kint milyen papírokat kell intézni amire itt szükség lehet!? Kérem olyan válaszoljon aki tudja,és még véletlenül sem vezet félre...ha lehet akkor a lehető legpontosabban szeretnék választ kapni. Köszi előre is!

2013. aug. 13. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha a kereskedő álal nyújtott garanciát kívánod érvényesíteni. Mert akkor nagyon nem mindegy, hogy 8 km-re van, vagy 800km-re.
2013. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Inkább magánszemélytől venném!
2013. szept. 2. 16:58
 13/17 anonim ***** válasza:
ha megtudsz valamit, kérlek írd meg, engem is érdekelne. közben én is kérdezősködöm, és természetesen ha tudok valamit megírom.
2013. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rendben van :)
2013. szept. 6. 05:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Hidd el nem eri meg.

Kint vagyok en is mar regen de Debrecenbe vettem meg is az automat.

Akkoeg igazan ha sok penzed es nagyon sok extrat szeretnel es nagon fullos kinezetut.

Nem olcsobb de talan jobb es megkimeltebb de persze nem mindig igaz.

Jelenlegi magyar autopiac nagyon leadtta az arait.

Sok utana jaras turelem es szakertelem kell es othon is talalsz.Aukcios fizeto oldalakon kell nezni ha annyira akarsz itt kint venni.

2014. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utana nezek pontosan de itt ingolstadban tudom megkerdezni a kereskedesben jartas embereket.
2014. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi.
2014. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!