Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Holnap veszek egy autót...

Holnap veszek egy autót kp-ra. Mi a teendőm? Papírok, stb-re gondolok.

Figyelt kérdés

Bp-en veszem. Amint aláírtuk az adás-vételit, vihetem is haza vidékre? Vagy mi a teendőm? Átírás, kötelező, stb, minden érdekel. Már fent Pesten el kell intéznem ezeket, vagy hazavihetem előtte az autót?


Minden egyes lépés érdekel, első autó lesz.


Köszönöm a segítséget előre is!



2013. jan. 18. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kereskedésből veszed akkor azok megcsinálják.

Ha nem akkor neked kell. De bárhol csinálhatod. A kötelezőre vigyázz!! A lehető leghamarabb kösd meg! Mert újabban a köztes időre, tehát a szerződésen szereplő idő és a kötés közti időre külön díjat kell fizetni. Én most vettem és két óra múlva meg is kötöttem. Így nem kellet fizetnem pluszban. Eredet vizsga, elvileg az eladó kötelessége de Én még soha nem vettem úgy kocsit, hogy az eladó csinálta volna meg. Az árban úgy kell egyezni és kész. Okmányiroda és máris tied az autó.

2013. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja a szerződésben szerepeljen a kocsi átadásának a pontos ideje. Percre pontosan!!!!! A biztosítás miatt. És jobb ha előre megbeszélsz az üzletkötővel egy időpontot. Az eladótól egyből a biztosítóhoz menj!!!!

Én előző délután vettem meg a kocsit de megegyeztem az eladóval, hogy másnap nyolc órát írjunk a szerződésbe és tízkor már meg is kötöttem a kötelezőt.

2013. jan. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvetted a kocsit, akkor online meg tudod kötni a biztosítást. A pontos menetét nem tudom, én egy-két napig biztosítás nélkül közlekedtem (de szerencsém volt, nem igazoltattak). Nemrég volt itt a gyakorin ez kérdés, és akkor adták ezt a tippet.
2013. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joci84 ***** válasza:
az adás vételin szerepeljen a kocsi futott kilométereinek a száma!!
2013. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!