Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nemet rendszamu furgon biztosi...

Nemet rendszamu furgon biztositojat hol talalhatom meg? Osszetorte a kocsimat. Rendort hivtunk, elismerte a felelosseget, de nem tudta a biztosito nevet. Megkeresesunkre nem reagal.

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű megszívatott téged! Mi az, hogy nem tudja a nevét? Nekik is van biztosítási papírjuk.
2012. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemet ceges furgon, magyar soforrel. Megszivatott, mert aprilis ota nem tudunk a vegere jarni.
2012. aug. 20. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp nem értem a rendőri intézkedést sem! Nyelvi problémák nem voltak ezek szerint, nem értem, hogy engedhette tovább. Név alapján esetleg nem lehet megkeresni az embert?
2012. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha rendőrt hívtatok akkor nem értem a problémát , be kell menni a rendőrségre és fel kell jelenteni biztos van valami papírotok + ha rendőrt hívtatok akkor a rendőr elkérte a csávó adatait nem ? szóval mindent tudnak a csávóról ,hogy kicsoda, micsoda ,hogy hol lakik + gondolom felírták az autó adatait is milyen cég honnan jött ,szóval én nem a csávóval szórakoznék lehet azóta már ki is rúgták
2012. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszeru. A rendorseg nem torodik az uggyel tovabb. A ceget keressuk, nem a csavot. Megvannak az adatok a sracrol, a cegrol. Irtunk levelet a cegnek,nem reagalnak. Hivtuk telefonon, kiternek a valasz elol.

A mi autonk angol. Otthon azt mondjak intezzuk el kint, kint azt mondjak, intezzuk el otthon. Hangsulyozom, hivatalos helyeken. Ugyvednel is jartunk, ha nem talalunk mas megoldast, birosag lesz a vege. Biztam benne, egyszerubben is megoldhato.

2012. aug. 21. 00:26
 6/8 anonim válasza:
Próbálkozz a MABISZ-szal. Nekem már segítettek, igaz, volt vagy 8 éve.
2012. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, a MABISZ-nak irtam ketszer is , remelem valaszolnak.

Mivel mi magyarok vagyunk, az eset is otthon tortent, valahol olvastam,otthon kellene lebonyolitani.Mar a jogerore emelkedett levelet is megkertuk es kaptuk a rendorsegtol levelben, hogy a srac a hibas.

Csak tudnank mar valahol elindulni vele.

2012. aug. 25. 19:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnezest, szoismetles. Szoval levelet postan.
2012. aug. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!