Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Család új gépjárművet akar...

Család új gépjárművet akar venni de nem tud dönteni. (lent részletesebben. ) Valaki adna pár tanácsot?

Figyelt kérdés

(1millió ft értékben van mind3 autó és azonos kor(2001)

Egy Opel Vectra B-és 1.6-os

Egy Opel Astra G-és 1.6-os

Egy Ford Focus kombi 1.4-es(ambiente)ezt nem nagyon szívleljük csak páran már ajánlották..)

1.) Melyik a megbízhatóbb?(család részére)

2.) Melyikhez olcsóbb az alkatrészek?

3.) Ti melyiket javasoljátok?

4.) És a paraméterük(hossz;szélesség)

5.) Melyiket tudnánk hamarabb eladni?

6.) Ha véletlenül valami más márkát tudtok ajánlani azt is szívesen átgondoljuk


2012. ápr. 2. 18:41
 1/6 anonim válasza:
szia. Nem értek az autokhoz,de volt már egy pár. Volt G Astránk én nem szerettem. De tudom ajánlani a Zafira Elegance-t. Mi két gyerekes család vagyunk pici babával. Tuti jól bele fért minden nyaralásnál(pl babakocsi). Nagyon meg bízható pedig már 13 éves volt. Sajnáltam de el kellett adni(pénz).
2012. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

toyota avensis? 2001-es van benzinesben, dízelben, kombi, sedan


olcsó alkatrész, megbízható, elég tágas

2012. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ford focus elmegy ha nem a régi fajta az mind vizpumpa hibás ...

2opel az szar

2012. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! A ford focus a rendőröknek és a területi képviselőknek pont megfelel ütni vágni de alapvetően nem egy nagy szám.

Az vectra és az astra már jobb választás bár ennyi pénzért én inkább egy Golf-ot vennék. Az első autóm egy négyes Golf volt, a mai napig visszasírom.

Kényelmes, relatíve tágas, belül nem zörög nem csörög semmi, időtálló a formája. Mivel nagyon közkedvelt ezért bármikor el tudod adni ha úgy alakul. (az enyémet 1 hét alatt elvitték) Mivel elterjedt ezért vicc áron kap az ember alkatrészt hozz. A kék műszerfal világítás pedig gyönyörű! Iszonyat jó autót kap az ember a pénzéért.

Az áruk a béka feneke alatt van... Újonnan 3-4 000 000ft körül adták őket!


Linkelek párat:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Alkudni kötelező!! :)


Külső paraméterei:


Tengelytáv (mm): 2511

Nyomtáv elöl (mm): 1513

Nyomtáv hátul (mm): 1494

Hosszúság (mm): 4149

Szélesség (mm): 1735

Magasság (mm): 1439

Saját tömeg menetkészen (kg): 1100

Megengedett össztömeg (kg): 1750

Csomagtér (L): 330/1184


Itt rengeteget olvashatsz a golfról:

[link]


Ha megveszed, a vw márkaszervizeket kerüld el. Rabló banda az összes... (Vw szalonban voltam gyakornok!)

2012. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A műszerfal világítás, ami szerintem gyönyörű (alig vártam, hogy besötétedjen...)


http://www.youtube.com/watch?v=rxq8J5YthHI&feature=relmfu

2012. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem vectra
2012. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!