Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Volt már olyan történet, hogy...

Volt már olyan történet, hogy parkolási bírságot kaptatok utólag, úgy hogy nem volt mikuláscsomag az autón? Hiába írom meg ezt a parkolótársaságnak, semmi reakció. Kötelesek fényképet készíteni a cédulával az autón és azt elkérhetem?

Figyelt kérdés
Egy munkanapos szombaton parkoltam, sajnos elfeledkeztem erről. Természetesen befizettem volna az alapbírságot, de a háromszorosát nem érzem igazságosnak.
2011. dec. 2. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos sok a kretén, aki átteszi a te miki csomagodat a sajátjára, mintha már megkapta volna a büntetést. Tehát az, hogy nem volt az autódon nem bizonyítható, Ők biztos rátették.


Azonban az ellenkezőjére is érdemes odafigyelni. Egyszer jártam úgy, hogy egy idegen rendszámú büntetés volt az autómon. Nem is tudom miért néztem meg, de nagyon dühös lettem. Hány csekket fizettem már ki másnak addig?


Szóval jó odafigyelni.

2011. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ki kell fizetned...ez a feledékenység ára...kár próbálkozni...


tudomásul kell venni, ez a rend...tanyán más a helyzet....

2011. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!