Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek ha az Allianznál...

Szerintetek ha az Allianznál van cascom és nem szeretném tovább fizetni, annak milyen következménye lehet? Azt tudom, hogy felmondják a szerződést, de pénzt követelhetnek? Esetleg perelni fognak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nehezedre esik lemondani? -.-
2011. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A casco olyan dolog, ami nem kötelező az autóra. (kivéve, ha hitelt vettél fel, amit csak úgy adtak meg, ha kikötötték, hogy kell hozzá casco) Felmondod és kész.
2011. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gergoap ***** válasza:
Dehogy perelnek, csak próbálnak rábeszélni, hogy maradjál, marketing fogás.
2011. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem fizetsz, és kész...aztán a tükörbenézel, és azt mondod: öcsisajt! ez volt a tanulópéz!


ennyi!

2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy én tudom, nem határidőre történő (késve) fizetés esetén fenntartják a biztosítást, ez egy hónap, ezalatt biztosított vagy.

Tehát ha késve is fizetsz, biztosított vagy..

Akkor viszont jogosan kérik a pénzt, legalább arra az egy hónapra.

És ezt szerintem be is hajthatják, joggal.

De én azt nem értem, miért nem mondod fel???? Nehéz?

Inkább belefutsz mindenféle levelezésbe???

2012. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!