Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Robogómon megszűnt a kötelezöm...

Robogómon megszűnt a kötelezöm. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
Rendszám nélküli, 50 cm3 alatti a robogóm. Pénzzavarba kerültem és egyszerűen nem tudtam kifizetni rá az ez évi kötelezőt, így az lett a vége, hogy a biztosító felmondta a szerződést. A mocit nem használom egyébként, tavaly is csak állt a garázsban. Az a kérdésem, hogy ezzel megúsztam, vagy bevonhatják esetleg a mocit, vagy kapok pénzbüntetést, vagy valami mást?
2010. ápr. 27. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, akkor nem lesz bírság belőle, de ha újra akarod kötni, akkor csak annál a biztosítónál fogod tudni, amelyik felmondta, és visszamenőleg is ki kell asszem
2010. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Moci marad a Tied. A biztosítás megszünt, a biztosító felmondásával. Nincs jogi következménye. Ha biztosítás nélkül közlekednél, mint ahogy nem, gondod lehet belőle, pl. baleset esetén. Egy biztosítási alkusz programon keresztül próbáld ki, hogy mit ajánl. Engedi e, hogy máshol köss biztosítást. Nem kerül semmibe.
2010. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!