Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Segítség! Hol lehet igazolást...

Segítség! Hol lehet igazolást kérni a lakóhely és az egyetem közti távolságról?

Figyelt kérdés
Szociális támogatáshoz kell igazolás arról, hogy milyen messze lakok Soprontól. Ezt hol lehet kérni?? busszal is és vonattal is közlekedek otthonról.
2011. okt. 5. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

ez miféle eljárás, hogy igazolás a lakóhely és egyetem közötti távolságról?

nálunk DE-TTK csak annyi kell, hogy megadod a lakcímed és ők ebből kiszámolják neked. igen bonyolult és nehéz eljárás beírni google maps-ba a lakcímet, majd megnézni az milyen messze van :)

nálunk azonban igen kevés pontot adnak a távolságra, hiszen az független a szociális és anyagi helyzetedtől, hogy milyen messze laksz, erre nem érdemes építeni. max 4-6 pontot 50-60 pontos felvételi határnál.

pl egy japán cserediák jóval messzebb lakik, mint valaki a szomszéd megyében. de egy japán cserediáknak sokkal jobbak anyagi körülményei, mint annak, akinek a szülei minimálbéresek és van 3 kisebb tesója.

2011. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sztem is hülyeség h erről igazolás kell...de hát kell..azért köszi a választ. :)
2011. okt. 8. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!