Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Segítség kötelező biztosításban?

Segítség kötelező biztosításban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy szakadt kis autóm, amit nem használtam egy ideje, mivel terhes voltam, ezért december óta nincsen befizetve a kötelezőm. Most megszületett a babám és kéne a kocsi, ee nem szeretném az elmaradt biztosítást befizetni, mostantól anyukám lesz az üzembentartó az ő nevére megy a biztosítás is. Lesz ennek valami következménye, ha nem fizetem be amivel elmaradtam, azon kívűl hogy ha újra az én nevemre akarnám kötni a biztosítás akkor be kell fizetnem? Csak azért kérdezem, mert olyanokkal ijesztgetnek, hogy kivonják a forgalomból stb... Köszi!
2011. febr. 25. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az elmaradásod megmarad, ha üzembentartót váltotok, ha nem. Maximum a következő nevedre kerülő autónál lesz olyan hogy az eget is rádverik a biztosításban. Nem fog elévülni a tartozásod.
2011. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt irod: december óta nincs befizetve! Nem három havonta fizeted? Akkor az utolsó negyedévnek be kell hogy legyen fizetve. Nem? Az idei első negyedévit kell csak fizetned mivel azt még nem fizetted be legfeljebb számitanak majd rá egy kis kamatot...Nem lenne igy egyszerübb?
2011. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már a december sincs befizetve és pont annyi pénzem van erre, hogy vagy befizetem az elmaradást és akkor február végéig vagyok biztosítva vagy elintézem az üzembentartó bejegyzését és befizetem az első biztosítási csekket. Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megkockáztatom az utóbbit az elmaradást pedig a következő hónapokban rendezem.
2011. febr. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!