Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek hány kilóméter...

Szerintetek hány kilóméter után mondhatya egy ember azt magárol hogy tud vezetni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 21:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
2km után mindenki tud vezetni,de ha túléltél egy telet,és elég sokat mész,nem csak hétvégi ismerős fuvarokon akkor talán de a rutinhoz sokminden hozzátartozik,és álltalában mikor azt hisszük hogy már marha jól megy na akkor jön a figyelmetlenségből a baleset.mint velem 6év után.
2011. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__164..


egyébként én azt mondom, hogy mikor azt hisszük, hogy már mennyire tudunk vezetni, akkor késöbb(2év) rájövünk, mennyire nem..


szntem 100e km után reális...

2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom 15 éve vezet.Évi 80-100 ezer km-t.Versenyzett is.És ő mondja,hogy nem tud mindent a vezetésről.
2011. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az az egészséges, hogyha az ember 100, 200, 300 ezer kilométer után is képes feltenni magának ezt a kérdést...
2011. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Régi "motorosok" azt mondják, hogy a házassághoz és az autóvezetéshez minimum 7 év kell. Ha addig nem baleseteztél, akkor valószínűleg azután sem fogsz.
2011. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs hogy hány km-t mentem eddig autóval mert nincs saját kocsim, a családból 3-an használunk egy autót.

Kismotorral kb 2-3000km-t mentem eddig.

Tudok vezetni, nem vagyok versenyző de biztonságosan el tudok menni bárhová.

Nem tudom miért kell túllihegni ezt a témát hogy ki a jobb sofőr, ki tud vezetni stb.


Egyáltalán miben mérik a vezetési tudást? Megtett km? évek száma? Balesetek , koccanások száma(ha volt)?


1,5 éve van jogsim, nem vezetek minden nap de soha nem volt egy koccanásom se pedig elejétől fogva nagy kategóriás kombit vezetek.

2011. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor Neked még rá kell jönnöd,hogy nem tudsz vezetni,még annyira sem,mint gondolod.De majd hoz neked példát az élet,ezt nem velem kell megvitatnod.Talán azért foglalkoznak ennyit ezzel az emberek,mert,mint a tanulás is,mindig a képességek határát feszegetik.Manapság,egy kisebb teljesítményű autó is elég ahhoz,hogy túltegyen még rutinosabb vezető képességein.Én túlvagyok a 300 000. levezetett km-emen,ebben volt jónéhány kalandos eset is,mert szeretek tempósabban vezetni.Nem is olyan régen lemértem,mennyire vagyok valójában ura az autómnak teljes mértékben.Kimentem hát egy rutinpályára és egyre magasabb sebességeken hajtottam végre a gyakorlatokat.Azt vontam le következtetésnek,hogy kb.60 Km/h az a felső határ,ahol még azt csinálok,amit akarok...Ezért kár is azt hinni,hogy 90-nel haladva olyan nagyon biztonságosan vezetünk.
2011. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Én már amikor megkaptam a jogsit akkor is tudtam. Lehet lepontozni amiért nem vagyok egy antitalentum ;)
2011. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

>> Én már amikor megkaptam a jogsit akkor is tudtam.


A kérdés nem azt a tudást firtatja, hogy az illető el tudja-e indítani az autót !!

Úgy kérdez: "hány kilométer után mondhatja egy ember azt magáról..." Ez teljesen mást jelent, mint amire Te gondoltál.

2011. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A kettő nálam tök ugyanaz. Én már akkor is JÓL vezettem, nem csak elindítani tudtam a kocsit...
2011. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!