Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vezethetek úgy férfiként ha...

Vezethetek úgy férfiként ha kifestem magam nőnek? Merthogyha leállít a rendőr akkor nem stimmel a jogosítvány fénykép...

Figyelt kérdés
okt. 18. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Cchhh, max transznak néz majd a rendőr😂😂

Attól hogy nőnek öltözöl meg kifested magad az arcvonásaid nagyjából felismerhetők. Ha meg nem ismer meg a rendőr szépen bevisz a kapitányságra.

okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Mad Max2 ***** válasza:
100%
Legalább jót röhögneka rendörök:)
okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az a gyakorlat hogy be vissza kapitányságra és ott tisztázzák a személyazonosságomat és aztán elengednek? Mert azt hinném hogy ez nem bűncselekmény hanem maximum az merült fel hogy tényleg jogom van-e vezetni azt a kocsit merthogy én vagyok-e az akié a felmutatott személyi. Az nem baj ha nevetnek rajtam én is nevetek magamon.
okt. 18. 21:01
 4/22 A kérdező kommentje:
Amúgy egy szerepjátékra mennék el így beöltözve ahol nincs lehetőségem már magammal kezdeni valamit tehát indulásként otthon kell megcsinálni a helyzetet
okt. 18. 21:02
 5/22 anonim ***** válasza:
Zsanett, nincs semmi gond.
okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jaj
okt. 18. 22:29
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
#3 A sofőr nem annak néz ki mint ami a nála levő jogosítvány sőt ellenkező nemű. Á, dehogy bűncselekmény ha másnak a személyiével próbálja igazoltatni magát az ember.... :DD
okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De csak nem annak néz ki, de valójában az
okt. 19. 07:20
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 Jó és ezt a rendőr a kisujjából szopja ki? Gyanú esetén is bevihet, aztán ha kiderítettek mindent elenegednek.
okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Taxi!
okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!