Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Köztes embertől vettem autót. ...

Endre1347 kérdése:

Köztes embertől vettem autót. Rendőrségi be avatkozás után meg tarthatom e az autót vagy valahogy az ára vissza jön?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót. De ami utólag kiderült nem volt az úriember nevén. Kellene nekem egy köztes adás vételi amit fel adták postán de sehol semmi. Ilyenkor ha megteszem a feljelentést akkor az autót én át tudom írni a saját nevemre vagy úszott a jármű ?

tegnap 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyorsan sétálj be a rendőrségre, amíg még áldozat tudsz maradni a csalásban és nem bűnsegéd.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A feljelentéstől és annak alapján történő bármilyen intézkedéstől nem lesz az átíráshoz szükséges adásvételi szerződésed.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utólag hogy derül ki az ilyesmi? Nem nézted meg a forgalmiban, hogy kié?
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg sajnos figyelmetlen voltam a kormány ablaknál derült ki hogy ez a helyzet
tegnap 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
A forgalmin szereplő tulajdonosnál is kell, hogy legyen az adásvételiből.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha ilyen hülyék vesznek autót, nem csodálkozom, milyen hülyék vannak az utakon.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%
Nem vettél te semmit. Egy papírt maximum, amivel kitörölheted...
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha már le van jelentve az eladó a kormányablaknál, és ő kimaradt az adás-vételből, segíteni fognak a kormányablakban.

Így több emberből tudják beszedni az átírást.

Át fogják írni, azt fogják mondani, ez már az ő dolguk.

NAV behajtja.

Lényeg, hogy lássák rajtad a jóhiszeműséget a kormányablakban.

ma 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az az érzésem akitöl vetted annak sehol nem szerepel semilyen adata. Pénzt eltette és huss.
ma 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!