Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Osztrák autóm műszakija...

Osztrák autóm műszakija lejárt,ha hazamegyek vele Magyarországra, leveszik a rendszámom?

Figyelt kérdés
Egy rozsdásodást 1500-2000 euróért javítanának, ezért inkább Magyarországra mennénk megjavíttatni. Ne menjünk bele az anyagiakba most...szóval ti mit tennétek? Mennyire büntetnek ha hazamegyünk vele ?
júl. 4. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esély hogy megfognak 1 az ezerhez. Persze ne azzal az autóvak kezdjél el szerelő után szaladgálni hónapokon át.
júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért annyira nem kicsi az esély, mert rendszámról tudják, hogy van-e műszaki
júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen mértékű a rozsdásodás? Megpróbáltad levizsgáztatni a kocsit, de megfogták, vagy még nem is vitted vizsgázni?
júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltunk műszakin, de ezzel már sajnos nem engedték át a vizsgán. Mindkét oldalon a küszöb.
júl. 5. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Utána néztem az ÖAMTC honlapján. 2 hónapig járhatsz Ausztria területén a kocsiddal, ha nem engedték át a vizsgán. A külföldi területeken az adott ország szabályozása érvényes. Tehát ha még nem telt el 2 hónap a sikertelen vizsgáztatás óta, akkor az osztrák oldal sima liba. Magyar oldalon lehet problémád.

Ha 4 héten és 1000 km-en belül kijavíttatod a hibákat, akkor nem kell újra kifizetni a vizsgáztatást, hanem elég bemutatni a javítást. (Én már többször éltem ezzel a lehetőséggel).

júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, ezt mondták nekünk is, mikor elhoztuk az autót. Fontos lett volna hazamennünk, kislányom 1 éves szülinapját ünnepeltük volna a családdal. Le kellett mondani a tortát és mindenkinek szólni, hogy nem jövünk..
júl. 5. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!