Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Összetört a lökhárítóm, de...

Összetört a lökhárítóm, de nem írattam meg a kárbejelentő lapot. Utólag lehet intézni?

Figyelt kérdés
Az M6-os autópályán (asszem Adony és Rácalmás közt) a lökhátító egy gubidarabot kapott el és összetört, a kár kb 200.000 Ft (/Vectra C/ klímahűtő, intercooler, lökhárító, ködlámpa) A gumi valószínűleg egy durrdefektes kamioné lehetett, már nem tudtam kikerülni, plusz sötét is volt. A leállósávon viszont láttam még pár embert, nézegették az autójukat.Megálltam a leállósávban, és láttam ,hogy gond van, de siettem (130-at nem léptem túl) és továbbmentem. Visszafelé már nem láttam arra senkit vészvillogóval. Utólag el lehet rendezni, mondjuk a rendőrségnél bejelenteni, mert nem szeretném saját magam kifizetni. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna már nem, ha még tudnál rendszámokat, akkor sem biztos... Biza ott kellett volna maradni.
2010. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Vedd ezt tanulópénznek:S
2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vasalo11 válasza:

Hát akkor nem léptél most már hiába nem foglkoznak még a rendörségen se vele mert akkor nem tetél feljelentést

az okozot autotol nem kértél kár bejelentöt sajna ezt be kell nyelned!!!

2010. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
itt már csak a casco segit/ene/....ha van!
2010. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!