Mindenki tapsol?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ámokfutót totálkárra törnek.


Így helyes?


Amerikában egyes államaiban ennek meg van a jogi, és pénzügyi háttere. Magyarországon nincs!


A rendőröket már kitüntették egy röhelyes, valóságot meghazudtoló jelentés után.


Ennek tapsolunk?



2023. aug. 23. 00:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Felül akarod bírálni azt amit egyszer már eldöntöttek, és nálad kompetensebb emberek helyesnek ítélték meg...


Te azt állítottad, hogy nincs ilyen az USA-ban, szóval nem kell arra elterelni, hogy kérdőjelezik vagy sem, ugyanis nem ez volt a fő kérdés, hanem hogy ott történik ilyen vagy sem, azt állítottad, hogy nem, én erre mutattam, ezt, hogy történik, és mivel a cikk 2021-es, így 6 évet ölel fel, szóval évi átlag 160 eset minimum, magyarul szinte minden második nap egy, és ez csak ahol nem élte túl a menekülő, ahol csak megsebesítették az a szám jóval nagyobb lehet ennél.


( Az meg megint mellékes, ha megkérdőjelezik ha nem, eddig nem vettek elő rendőrt ezért hivatalosan, mert ott is tudják, hogy a lehetőségekhez mérten helyesen jártak el, aztán, hogy van pár civil, meg a döntéshozatalban nem a semmiért részt nem vevő ember aki megkérdőjelezi az egy dolog. )

2023. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Felül akarod bírálni azt amit egyszer már eldöntöttek, és nálad kompetensebb emberek helyesnek ítélték meg..."


Egy jó ügyvéddel ebből kártérítési per lesz. Itt még korántsem dőlt el semmi. És az nem lesz címlapokon.


Miért hazudik a rendőrség a videóról?

"Befékezett, a mercis ment nekik".


Tudják, hogy nem áll meg jogilag amit tettek.


A lövöldözést te hoztad elő, mintha még vadnyugat lenne ott. Tökre nem így van. A fegyver használatot még inkább korlátozzák. Ahogy az ilyen megállítási manőver sem engedett minden államban.

2023. aug. 23. 03:09
 13/22 anonim ***** válasza:

Jó, akkor kösd az ebet a karóhoz, erre már nem tudok mást írni, ha nem tudod elfogadni, hogy nincs igazad, az nem az én bajom, mindenre van valami kifogásod, adjál be te is egy pert, hogy neked ez mennyire nem tetszett, ha ettől megnyugszol.


Amerikát is te írtad először, én arra írtam amit aztán később alá is támasztottam tényekkel, ha ez sem felel meg, akkor szintén nem az én dolgom, nem fogok értelmetlen dolgon vitatkozni, ha valaki úgy hisz valamit ahogy gondolja és képtelen rá, hogy elfogadja, hogy nem jól gondolta.


Jó éjt.

2023. aug. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Bazsi, maradj a munkaügyi kérdéseknél.

3 hete lecsengett a dolog. Igen, helyes volt, igen, akár lőhetétnek rá, ha nem engedelmeskedik. Nehogy már még az ámokfutót védjük... Ahogy veri a nyálát mindenki a hídon történt gázolás miatt a szigorításért itt is nyugodtan lehet, hogy legyenek nagyobb jogosítványai a rendőröknek ilyen helyzetekben. Igen, b/ssza neki a szalagkorlátnak, lökje le az árokba, ha kell lője le a p/csába az ilyet. Csak tudod a rendőr kapna erre kiképzést, tehát nem lökné át a szembe oldalra a nagymamára, ami eleve nonszensz, hanem megoldaná a helyzetet a körülményekhez mérten legnagyobb biztonsággal a rendőr.

2023. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hat szerintem mindenki jobban járt, hogy így kotrollált körülmenyek között kenték a falra a drogos gyilkost. Ha hagyják futni hagyni, lemegy a pályáról simán kinyírt volna akárkit.
2023. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak sajnálja hogy összetörték a sok milliós mercit. 🤣🤣🤣
2023. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
na de a merci amúgyis összetört volna, csak jobb így, hogy a fal adta a masikat, mintha egy kis puntoban zötyögő családot vagy gyalogosokat talál meg.
2023. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondod 18as!
2023. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Látom nem tudjátok értelmezni, mi az én bajom az esettel.
2023. aug. 24. 08:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Úgyhogy inkább töröltess neked nem tetsző válaszokat, gratulálok a szintedhez
2023. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!