Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegnap egy áruház parkolójában rácsapták az autómra a kocsiajtót. A "karcolást" csak itthon vettem észre. Így nem figyeltem sem a rendszámát, sem a márkáját a mellettem álló kocsinak. Cascom van. Saját pénzből kell kifizetnem a javítást?

Köszönöm!


2010. aug. 29. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a a másik autó rendszáma, tehát nem tudod ki volt, akkor ezt neked kell fizetni, áruház kamerája nem lát oda, ahol te parkoltál?

Amúgy menyi az önrészed a casconál? Mert nem hiszem, hogy megérné a biztosítóval megcsináltatni, lehet jobban jársz ha zsebből fizeted a javítást., vagy ha sűrűn karcolódik az autód,akkor várd össze a többit :)

2010. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Emiatt ne is izgasd magad. Lesz azon több ilyen karcolás horpadás. Akkor van szerencséd, ha rajtakapod. Bár egy barátom járt így és letagadta a mocsok. Másnap mentünk és végigkaristoltuk kulccsal a kocsiját.
2010. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A parkoló ki van kamerázva, ma akartam telefonálni, de nem vették fel. Majd holnap... Nem adom fel! Még több karcolás??? Isten őrizz! Nagyon vigyázok rá egyébként.

Az önrészt még meg kell néznem, mert nem tudom... :$

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)

2010. aug. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!