Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lábbeliben menjek...

Milyen lábbeliben menjek vezetni tanulni? 27/l

Figyelt kérdés
Saru/szandál jó, vagy inkább balerina?
2019. jún. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
bármelyik jó a 3 közül amelyik kényelmesebb
2019. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lapos talpú, alacsony sarkú cipő, lezser öltözék.

Lehet akár torna cipő is, de az nem illik minden ruhához...

A lényeg, hogy stabilan álljon a lábon, tehát nem papucs.

Arra is van példa, hogy a vezetéshez cipőt vált a tanuló.

Az oktatóval is meg lehet veszélni a témát, az biztos, hogy tűsarkú, vastag talpú cipő nem ideális.

2019. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy írják. Lapos talpú, a lábadon stabilan álló, kényelmes cipő legyen.
2019. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lapos talpú kényelmes cipőben, ami jól fogja a lábadat. Én télen kezdtem vezetni, először bakancsban mentem, de abban alig éreztem a pedálokat, nagyon rossz volt. Következő órára már vittem váltócipőt és mindig átcseréltem.
2019. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tornacipőben, vagy sportcipőben, esetleg lapossarkú divatcipőben.

a szandál is jó, csak koszos lesz a sarkad(ha nem zavar)

2019. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleinte igyekeztem lapos cipőket, csizmát felvenni, aztán kikértem az oktatóm véleményét, és mondta, hogy nyugodtan jöhetek magassarkúban is :D (Lehet, hogy nem kényelmi szempontból vizsgálta meg a kérdést, férfi létére nyilván nem is billegett soha tűsarkakon.)

Mindenesetre rájöttem, hogy még sokkal kényelmesebb is, ha a magas sarokkal támasztod a lábad a pedálokon, mintha lógna a levegőben.

2019. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenesetre rájöttem, hogy még sokkal kényelmesebb is, ha a magas sarokkal támasztod a lábad a pedálokon, mintha lógna a levegőben.


Lógna a levegőbe?????? talán tedd le a sarkad úgy ahogy azt kell és nem fog a levegőbe lógni

2019. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!