Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki swift 2008as...

Van egy suzuki swift 2008as évjáratú autóm és nem tudom milyen mély láda férne el benne? Ami szól is, sokat néztem egyébb oldalakon de ami belefér az nem szól nagyot. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Épiteni nem szeretnék mert az drága
2010. júl. 8. 21:21
 1/3 anonim válasza:
Először is ki kéne mérni a kocsid belső terét köbméterre és utánna kéne számolni, hogy mekkora kell. Ajánlom menj el egy Hi-Fi-hez és számoltasd ki vele és konzultáljatok hogy mi lenne jó bele. Amúgy sem egy családi autó és a csomi felét elvenné egy jobb láda... sajnos
2010. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a pitoncaraudio-hoz, ott van suzukiba való dld láda. Nagyot szól, a doboz mérete meg suzukihoz igazítva.
2010. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most ez hogy "szól is"... nem értem.

Egy ládának az a feladata hogy a mélyet adja, nem az hogy szóljon :)

Szerintem bármelyik kisebb láda tökéletesen megfelel, egy 30cm-es már elég komolyat nyom. Most az első két hangszóróhoz minek akarsz venni 4000 Wattos ládát? :D

2010. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!