Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 4 személyes roadstert...

Milyen 4 személyes roadstert ajánlatok?

Figyelt kérdés
Ne legyen tömeg: VW, Peugeot, BMW, Opel, Audi.. Valami ritka kéne, 5-6 millió körül.
2011. ápr. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jól jársz egy ritkával. Ha beüt valami akkor nem lesz hozzá alkatrész.
2011. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vadmeggy ***** válasza:

Hát a roadster minden csak nem tömegcikk.

Én a mazda rx-8 ra szavaznék. Nagyon jó autó és 5-6 körül találsz is jót szerintem.

2011. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz kérdés. Újat természetesen egyikből sem kapsz, de szerintem kifejezetten ritkát sem. Attól hogy általad nem "tömegautónak" titulált, például a Mini Cooper Cabrióból vagy Saab 9-3 kabrióból is rengeteg fut az utakon, tehát ha őszinte akarnék lenni azt kéne hogy mondjam ilyen autó nincs. Ha olcsóbb autót, 2 ülésest vagy veteránt keresnél sokkal egyszerűbb lenne a helyzet, de így max. valami amcsiból behozott autót tudok elképzelni (Ford Mustang cabrio, korai Lexus SC-k) de azok egyrészt majdnem mind automaták, másrészt meg fizesse a fenntartási költségét az akinek két anyja van.
2011. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 üléses roadster? Szerintem egy roadster csak 2 üléses lehet.
2011. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!