Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánszemélyek, akik már...

Magánszemélyek, akik már adtak el autót! Mit csináltatok akkor, amikor bunkók, simlisek, hülyék próbáltak veletek üzletelni?

Figyelt kérdés

Bármi hasonlót meghallgatok. Telefonon, személyesen, neten stb.

Hogyan zajlott le? Hogyan reagáltatok? Mi lett a vége?



2019. máj. 22. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
nem lett üzlet. ennyi.
2019. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Udvariasan megköszönöm az érdeklődést és leteszem a telefont.
2019. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
300 ra tartottam a swiftet. Hívtak a retkek hogy érdekelné az autó. De aztmondja neki 200ezre van rá. Mondtam hogy annyiért nem. Erre jött ezzel a tipikus cigó szöveggel hogy nem ér az annyit meg ő tud 150ért jobbat meg ilyenek. Így elküldtem a pics.ba...
2019. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Anno árultam Édesapám Ladáját.

Garázsban tartott első gazdás 35ezer km.-t futott.

Szabadpiacon jött a gangeszparti, hogy ő látja, ez már volt törve, biztos eszi az olajat, megesküszik az életére, hogy visszatekert az óra, stb.

Mondom neki: bizony, ez így így van.

Annyira megdöbbent, hogy nem tudott mit válaszolni, és szó nélkül tovább állt. Ugyanis ezek a retkek egyszerűen arra vannak kitalálva, hogy vitázzanak, veszekedjenek, fikázzák a másét, és alkudozzanak.

Ha valaki annyit mond, hogy igazuk van, és nem veszi föl a kesztyűt, akkor lefagynak.

Amúgy még aznap eladtam az autót egy "európainak", aki azóta is megelégedetten használja.

2019. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha korrekt áron hirdeted az autót és nem egy végét járó, 200-300 ezer forintos autóról van szó, akkor lesz normális érdeklődő is. Telefonban nyilván azonnal hallod, ha ork hív. Esetleg annyit csinálhatsz, hogy nem telefonszámot adsz meg, hanem e-mail címet. Az emberek írásképéből is sok minden lejön... bár mondjuk azt meg kell jegyezni, hogy az a szomorú tapasztalatom, hogy sok teljesen normális ember is elfelejt fogalmazni miután kiesik az iskolapadból.
2019. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
autotveszekeu mindent veszenek, olvass utánuk a családunkban nadtunk el nekik több autót is. Szutykot és normálisat is.
2021. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!