Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire tegyem le a jogsit A1-re...

Mire tegyem le a jogsit A1-re vagy B-re?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég általános kérdés, de hozhatnátok fel érveket mind kettő mellett illetve ellen, tapasztalatokra is kiváncsi vagyok.


17/F


2010. júl. 7. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
saztem A+B-re, az A1 nem jó, hidd el, úgyis akarod majd az A-t, a B meg hát mindenképpen szükséges az életben
2010. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy inkább A-ra, viszont nem kellene először nagymotorral kezdenem :)

A1 után meg már amúgy is nem kerül sokba az A.

2010. júl. 7. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Már volt egy ilyen kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__976..


Én azt mondom B. Autója elég sok embernek van, lehet gyakorolni és ki tudja, hogy lesz-e pénzed megcsinálni az A-t majd később, de a munkahelyen jól jön egy B-s jogsi.


A motorozás élménye meg emberfüggő.


De mondom ott a link, azon már páran kifejtették.

2010. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sanya93 válasza:
Én ugyan ebben a helyzetben voltam , én úgy döntöttem h. az A1 es jogsit csinálom ,meg mert én motorozni szeretnék igaz h. tudok menni vele, de a forgalmat nem szokom meg vele és veszélyes lenne naggyal kezdeni. és így hamarabb is vizsgázhatok nagyra. Meg gondolom kocsira még ráérsz , ha van "sofőr" a családban.
2010. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes a B-re először. A forgalmat jobb autóval megtapasztalni, sok autós türelmetlenebb a motorosokkal szemben. Robogót meg amúgy is elvezethetsz, míg nem rakod le az A-t. Ilyen fiatalon nem is érdemes bazi menő mocikkal száguldozni.
2010. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, viszont autóm csak jó pár év múlva lenne és azt drágább fenntartani...

Persze a családi autót vezethetném...

2010. júl. 7. 10:23
 7/8 POciCi ***** válasza:

A korlátozottra :)


fél év múlva kezdheted és 25kw bármilyen motort vezethetst :D

2010. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést amit belinkeltek én raktam fel :)
2010. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!