Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A dugattyura hogy tegyem fel...

A dugattyura hogy tegyem fel a gyűrüket ugy hogy ne törjenek el?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 5. 11:15
 3/5 A kérdező kommentje:
az alsó gyűrüt is ugyan igy kell feltenni?
2011. nov. 5. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is tisztitsd ki a gyuruhornyokat a regi gyuruk segitsegevel amiket eltorsz es kipucsolod a lerakodast, femtisztara.A regi gyuruket probald egeszben levenni mielott kitisztitod a hornyokat igy erezni fogod mennyire feszitheted oket. Ezutan a megszerzett tapasztalattal maris ossze tudod rakni. En speciel nem hasznalok semmi kulonleges szerszamot, csak a duggatyu tetejere teszem a gyurut es felulrol latom hogy mennyire van a gyuru kitagulva es ra-e lehet rakni azzal az erovel. Nem szabad felig belerakni a horonyba mert a csavarast nem nagyon turik, probald megnyitni es ovatusan akar surlodva is lefele tolni az elso horonyba, esonnan ugyan igy lefele. Mindig az Also gyuruvel kezdjel es haladj folfele. Elmeletileg lehetne a szoknya feloli reszrol is felrakni oket de semmivel nem egyszerubb.
2011. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tettem fel a gyűrűket, hogy alu sörösdobozból vágtam 3db lemezcsíkot, úgy 1cm széles és 3cm hosszút. Ezeket a dugattyú oldalára helyeztem szépen elosztva, és ezeken tolva lefelé helyeztem fel a gyűrűket. A lemezcsíkok felvezetik a gyűrűket, és mivel alu nem sérti meg azokat.
2011. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!