Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46-ot szeretnék vásárolni...

Bmw e46-ot szeretnék vásárolni! 2,5 milliót szánok rá és még plusz fél millót ha baj lenne! Melyik motorral tartósabb? 325,328,330? Kupét szeretnék mindenkép! Akinek van e46-osa mi a véleménye?

Figyelt kérdés
BMW e46.
2019. máj. 17. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
325 alatt nem érdekel,vigyis még 20,23 igen,de akkor 150 000 ezer kilométer alatt legye.:D
2019. máj. 17. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem probléma, oda állítják a km órát ahová akarod.
2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen sokat szeretnél szánni egy ilyen régi kocsira? Csak azért mert lassan kikopik majd ez is mint az E36, mert jön az E90 széria és az ára csökkenni fog úgy 1-2 éven belül és akkor sokat fogsz bukni, mondjuk egy szép M-packet FL 330Ci tartja majd az árát. Ha ennyit szánsz rá, akkor csakis FL 330CI M-packet jöhet szóba szerintem. Viszonylag erős, szép, hiányzik egy sperr alóla, de egy jó kocsi. Az értékét is tartani fogja, mivel nem annyira tucat mint a többi. A tartósságát nagy mértékben befolyásolja, hogy előtted mennyire foglalkoztak a kocsival. Kötelező szervizek stb... Amit veszel minden képen vizsgáltasd át, ha egy gondos tulajtól veszed, akkor jól járhatsz vele és nem lesz gondod se. 15.000-ként MINŐSÉGI olaj csere és meg fogja hálálni.
2019. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval van 3 misid egy e46-ra. Amiből 1,5-ért patika állapotút veszel. Ha így van vegyél egy lepukkantat még olcsóbban keress egy jó kasztnist, szerelőt meg fényezőt és a megmaradt pénzből rakasd rendbe. És lesz egy nagyon patika autód,ami olyan lesz mintha most jött volna ki a szalonból. De 3 misiből én biztos nem e46-ot nézegetnék, de kinek mi.
2019. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából van most fennt hahun egy piros 30i kupé teljesen rendberakva, én biztos hogy inkább azt venném.



Jó az e90, de fenntartásban azért egy másik világ mint az e46, illetve abból 3misiért kupé csak az alja van.

2019. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

330i coupèm van.

Èlmènyautó, amit nemcsak vásárláskor kell megfizetni. Az èlmènynek köszönhetöen nem sajnálok rá költeni (egy 320d-re sajnáltam).

A motor megbizható, sorhat, de olajfogyasztással lehet számolni.

A 28i-k is jó motorok, de nagyon korai évjàratok.

A rozsda a legkomolyabb gond, emellett a 25-30 ezres gyorsan fogyò lengökarok eltörpülnek.

Fogyasztás 9-12.

2019. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!