Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell egy autóval nagyon...

Hogy kell egy autóval nagyon lassan beállni egy garázsba?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet az, hogy van egy nagyon szűk garázs ahova az autó alig fér be. 1-es fokozatban engedem fel a kuplungot, de már akkor nagy sebességre gyorsítana az autó ha fékezek akkor lefullad :)


Bocsi a hülye kérdésért, de friss a jogsim...


2010. júl. 6. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csúsztatod a kuplungot.
2010. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Épphogy csak emeld fel kicsit a kuplungot!Ahogy az első írta csúsztasd.
2010. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy feljebb írták. Csak kicsit emeled a kuplungot (csúsztatod), ha nyomatékos a motor, akkor még csak gázt sem kell adni. Lassan járj, tovább érsz :)
2010. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem adtam gázt (pedig benzines) és így is majdnem összetörtem :)Megpróbálom legközelebb jobban csúsztatni.

Tulajdonképpen lassan felengedtem teljesen és nem csúsztattam, azért indulhatott meg annyira

2010. júl. 6. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassan csúsztasd a kocsit és amikor elindult akkor nyomd vissza a kuplungot. Ennél lassabban nem lehet:D
2010. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, oké köszi a válaszokat
2010. júl. 6. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
ha nagyon gyors akkor nyomsz kuplungot ennyi... de azért a csúsztatgatással is óvatosan mert előbb utóbb elkopik, rosszabb esetben leég.
2010. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem kellett volna teljesen felengedned, ott volt a gond.
2010. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

B*ZDMEEEG! Ez már epic fail -.-

Neked meg ki adott jogsit? Elindulásnál csak leugrassz a kuplungról? emelkedőn elindulást nem gyakorolátl? v parkolást... B*zd nem hiszem el h neked van jogsid...!

2010. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacika25 válasza:
50%
az előttem lévőnek van igaza !hogy kaptál jogsit te szerencsétlen?megvetted mi?ha átmentél volna nem kérdeznél ijen h.jeséget
2010. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!