Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak Passat vagy Golf?

Kezdő autónak Passat vagy Golf?

Figyelt kérdés
Apummal venni akarunk egy közös autót magunknak és Golf 7-ben illetve Passat b8-ban gondolkozunk. Nekem ez az első autóm lenne nem rég raktam le a jogsit. Inkább én fogok az autóval járni mert fater kint dolgozik. Szerintetek melyik lenne a jobb autó rendszeres használatra, első autóként? Sokat mennék a városban haverokkal és ha belejövök akkor megyek nagyobb távokat is autópályán.

2019. máj. 2. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismerlek, hogy mennyire vezetsz jól, előfordulhat hogy lesz egy két horzsolás mikor állsz be a garázsba. Vagy valami, ha van pénz és befér akkor semmi probléma.

Én anyámék autóját vezetem mióta meglett a jogsim. Családi féltett autó. Mentem vele 100 ezer kmt. Szerencsére egy karcolást nem csináltam rajta idáig.

2019. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi csak nem kaptam meg a választ hogy szerinted Golf vagy Passat :D
2019. máj. 2. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Jó neked, hogy belefér egy 8 milliós tanuló autó...

A kettő közül Golf, városba felesleges a Passat, csak gond a puttony.

2019. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg e Merci nem jon be?
2019. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szóval az a kérdés faterod milyen kocsit vegyen neked? Mert neked nyilván nincsenek millióid 18 évesen. Vetesd a golfot, friss jogsisként a passattal szopni fogsz a városban egy parkoláskor pl. Ez nem lenézés, hanem tény.
2019. máj. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, szó nem volt arról, hogy a kérdező 18 éves lenne. Nem mindenki csinál jogsit 17-18 évesen.

Egyébként én is a Golfot javasolnám a mérete miatt, legalább is ha abból a ferdehátút néztétek. Parkolni is egyszerűbb, meg a kisebb kasztni miatt talán jobban is megy valamivel,ha ugyan azt a motort nézzük. Ha kombi mindkettő, akkor igazából tök mindegy.

Mivel sokat városoztok, mindenképp benzinest érdemes venni, a dízellel így csak a bajok lennének.

2019. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Golf, mert vagy fél méterrel kisebb. Ha nincs rutinod, akkor a 4.7+ méteres Passattal szívás a parkolóház, vagy akár a két autó közti parkolás is, amíg rá nem érzel. Csak kérdés, hogy ez idő alatt sikerül-e meghúzás nélkül parkolni, vagy sem. Én ezt mérlegelném első körben. De ha bízol magadban, akkor viszont a tágasabb Passat, főleg ha nagyobb távra akarsz cirkálni. Városabn viszont inkább a Golf ajánlott.
2019. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 6-os Golfot vettünk, szintén közös autó. Nagyon meg vagyunk elégedve vele, én imádom, mégis a Passatot jobban javaslom, mert tágasabb. A Golfban is el lehet férni kényelmesen, de elől pl a könyöklőn már összeért a karunk, és hasonlók.
2019. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Kezdő autónak régi Swift
2019. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
#9: Így van, akinek a segge alá tolnának egy 8 milliós autót vagy vegyen 100.000-est... OMG
2019. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!