Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen olcsó ez az autó?

Miért ilyen olcsó ez az autó?

Figyelt kérdés

Keresgéltem egy kcisit a használt autók között, igazából nem értek hozzá, csak olyasvalamit kerestem mint ez, hogy dízeles legyen és ilyen kcisit "modernebb" kinézetű. Ezt találtam:

[link]


Csak olyan gyanus, h túl olcsó.


2010. júl. 5. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem német papírjai vannak.
2010. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Golf GTI-kről azt tanultam anno, hogy nem szabad megvenni, mert szét vannak hajtva.
2010. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:S Én is ilyesmit gyanítottam, h nem magyar a papírjai, vagy vmi gáz van vele. Amúgy ti tudtok hasonló árban ajánlani autókat? Amik nem annyira ódivatúan néznek ki?
2010. júl. 5. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

ez mióta GTI kedves második?? ne legyél már ennyire buta


amúgy vagy külföldi papírjai vannak, vagy nincs rajta rendszám, vagy hitelátvállalással árulják.

2010. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A címben ez van írva: VOLKSWAGEN Golf GTI TDI - 500 000 Ft
2010. júl. 5. 00:41
 6/13 anonim válasza:
nem a második vagyok, de ez van odaírva a hírdetéshez:VOLKSWAGEN Golf GTI TDI talán még se annyira buta:)
2010. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező...,ezt nem szabad megvenni mert gyanús tényleg,hogy ilyen olcsó!Nagyon megjárnád ezzel a járgánnyal mert többet kéne költened rá mint amennyiért vetted!És tuti,hogy több km van benne,mint amennyi az órán van...
2010. júl. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

én háborogtam, amiért GTInek hiszitek


ha Mercedes lenne odaírva, akkor azt is elhinnétek?


GTI az benzines, ez meg egy szaros 1,9-es dízel, soha nem volt ez GTI

2010. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ő meg önmagában a GTI-ről beszélt. Egyébként egy kalap sz.r, alapból Volkswagenbe be sem ülök tehát...
2010. júl. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Dízelben nincsen GTI :), valószínűleg törve lett hátulról és így kapott egy GTI hátsó ajtót...és német papíros
2010. júl. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!