Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ennyi a fogyasztásom?

Tele kérdése:

Lehet ennyi a fogyasztásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vettem egy mk1-es mondeot automata váltós.Jogsim még várom,de már kiváncsi vagyok a fogyasztására.A fedélzeti komputer 13.8litert ir,de az rengeteg szerintem,főleg hogy szinte alig ment,néha elinditom egy 10-15percre had melegedjen. Lehetséges hogy rosszul számol a komputer? 2000cm3-s az autó,a motor fel volt újitva kb 1,5-2éve ami óta az előző tulaj nem nagyon használta.


2019. márc. 30. 09:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam,az utolsó válaszolónak köszönöm,tényleg mert hiába megy a km számláló nem mozog.10liter alá nem fog menni az autó? Megmondom őszintén saját pénzből tankolom 18éves vagyok lehet nem volt a legjobb választás első kocsinak,de ez volt a közelben.Köszönöm aválaszokat mindenkinek. :)
2019. márc. 30. 16:02
 12/14 anonim ***** válasza:

"Erre nem is gondoltam,az utolsó válaszolónak köszönöm,tényleg mert hiába megy a km számláló nem mozog."


Végülis csak 5-en írták már le a korábbi válaszokban, meg egyébként is egyértelmű, de sebaj.

Téged sem az eszedért szeretnek. :D


18 évesen, állandó kereset nélkül ez a benzintemető egy nagyon rossz döntés volt, ha nem támogatnak a szüleid, akkor valószínűleg pár hét után nem fogod tudni tankolni és a ház előtt fog rohadni.

2019. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Attól azért nem tartok hogy a ház elött rohad el mert van félretett pénzem,még szervizelésre is ha esetleg elromlik.Igazából nem jértam bele ihy se roszul,mert nagyon olcsón hozzájutottam ismerős által,és megbizom az eladóban korához képest rettentő állapotban van.
2019. márc. 30. 18:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Először is egy ilyen öreg autónál ne hagyatkozz a fedélzeti komputerre!


Másrészt pedig 2 literes benzines autómatával igen, simán ehet 13,8 litert!

2019. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!