Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a fényezés?

Mennyibe kerül a fényezés?

Figyelt kérdés

A kocsim tetején ill. a csomagtartónál le van pattogva a festék.

Szeretném megcsináltatni.

Jól gondolom, hogy fényeztetni kell?

Bocsi nő vagyok és nem értek hozzá :D

Kb mennyibe kerülhet ez?

Opel Astra az autó


2019. márc. 29. 09:31
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
Egy elemet kb 20-30ezer forintert festenek!
2019. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem is olyan sok, sokkal többre gondoltam :)
2019. márc. 29. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Régi autóknál sajnos előfordul, hogy a lakk lepereg, emiatt újra kell fényezni az egész elemet.

Elemenként általában 20-25 ezerért szokták fényezni, viszont ilyenkor illik a fényezővel felpolíroztatni az egész autót, hogy ne legyen fényesebb a fényezett rész a többi elemnél. Ez még kb. 20-25 ezer.

2019. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól gondolod hogy fényeztetni kell, viszont van egy másik megoldás is:


Fóliázhatod is a kocsit, ma már nagyon jó minőségben csinálják ezt, ez általában olcsóbb a fényezésnél.

2019. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit a kérdező leírt, 2 elem. Az max 50-ből megvan maga a fényezés. Egy normális, éveken át tartó minőségi fóliázás egy teljes autónak legalább 300 ezer (ha nem több). Persze van a gagyi fólia is, amit 2-3 évre találtak ki, nyilván azzal olcsóbb, de az olyan is.
2019. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, szeretném a teljes autót políroztatni is.

Akkor a 2 elem fényezése meg a polírozás kijön max 100 ezerből, vagy annyi sem.

Jóval többre számoltam, akkor jó, hamarabb meg tudom csináltatni mint hittem :D

2019. márc. 29. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
A Kb 25000Ft/elem csak ilyen kisebb maszekokra értendő, egy flancosabb szerviz, vagy szakszerviz sokkal többet elkér. Meg egy tető, vagy géptető sokkal nagyobb felület mint Pl. egy első sárvédő, azokért nem 25000Ft/db hanem kicsivel többet szoktak kérni.
2019. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cég válogatja. Én egy Swift tetejét 20ezerért fényeztettem egy veterán autókkal foglalkozó céggel, és egy év garit adtak rá. :) Viszont közel 1,5 hónapot várni kellett, mert úgy be voltak havazva..
2019. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kész a kocsim, ha valakit esetleg érdekelne akár később is :D


A tető fényezése ami nagyon ramaty volt került 50 ezerbe, a csomagtartó ajtó volt 30 ezer, a 2 tükör és a jobboldali koszorúív vagy mi is fényezve lett de ezekért nem számolt fel pénzt, a teljes autó polírozása pedig 30 ezer volt, így 110e fizettem összesen:)

2019. ápr. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!