Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék érteni a motorokhoz....

Szeretnék érteni a motorokhoz. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan oldalakat mondtani vagy valamit ahonnan megtanulhatnák többet a motorokról? Nem értek hozzájuk de nagyon szeretnék mert szeretnék menni jogosítványt tenni rá de szeretném ha azért értenék hozzá mert ha meg is kell szerelni meg minden tudjátok. Köszi a válaszokat előre is

#motor #szerelés #motorkázás
2019. jan. 28. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Iratkozz be ide:

[link]

2019. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ide fizetni kell?
2019. jan. 28. 18:50
 3/7 veterán vas ***** válasza:

Annyi minden van a neten......

Ha nem érdekel a világháló, és analóg típus vagy, akkor fillérekért találsz régebbi szakmai könyveket....

Bár szerintem az a legjobb iskola, ha nekifogsz ezt-azt szétszedni, megnézni, kísérletezni...


Szóval a fentiek közül bármelyik út járható, kivéve azt, amikor a gyakori.hu-n kérdezősködök, aztán a nemtetsző válaszokra sértődött hisztivel válaszolsz. ;)

2019. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:
Helyesebben: "...kérdezősködsz.."
2019. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Bár nem tudom honnan szedted hogy megsértődenék de biztosíthatlak amíg normálisan írnak velem én is úgy írok 😊
2019. jan. 29. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól írták az elöttem szolok.Nézd a Youtubot,van sok dolog rajta amiből tanulhatsz.Egy vacak olcsó motort szerezz be és szedd szét de figyelmesen.Aztán próbálgasd össze rakni.Ez időt vesz igénybe és persze munkát.De gondolj abba bele,hogy akik értenek ezekhez a sárkányokhóz mint én,azok sem úgy születtek,hogy már tudták a dolgot miértjét.Ha gondolod privátban keress meg és kérdezz,amire tudom a választ,segítek.Még annyit,helyesen gondolkodsz mert ha már motort akarsz kergetni nem árt ha tudod,hogy baj esetén hova is kell nyúlni és nem csak találomra pancserkodsz mint egy sufni tuningos.
2019. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom a tanácsod!
2019. febr. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!