Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó autó az 1.6-os VW Bora?

Jó autó az 1.6-os VW Bora?

Figyelt kérdés
(Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy emberi léptékekben gondolkodjunk! Na hasonlítsuk össze mondjuk egy Ferrarival, hanem csak mondjuk egy átlagos utcai autóval.)
2010. jún. 29. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A Porschék gyorsabbak! És akkor még nem is a Ferrarit mondtam :)

Amúgy jó kis autó, de inkább Golf Variant! A Borákat nagyon lopják!

Megbízhatósága átlagos, rengeteg a visszapörgetett órás sajnos, ezek elég megbízhatatlanok, viszont néha ki lehet fogni normális állapotút is! Az 1.6-os motorból pont nem tudom, hogy a 8v, vagy a 16v jobb, de azt tudom, hogy a 16v elméletileg modernebb, viszont elméletileg szívesebben romlik el.

Fontosabb dolog, hogy a 8v itt érdekes módon valamivel gyorsabb, mint a 16v!

http://www.youtube.com/watch?v=bptLzqHNqlw

Fogyasztása kábé 8 liter körül van.

2010. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* És még azért rosszabb a Bora a Golfoknál, mert a szedánnak literre nagy a csomagtere, viszont nehezen pakolható!
2010. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jók azok, de ha 1.6 benzineset veszel akkor 8 szelepeset
2010. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, kösz.
2010. jún. 29. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs vele semmi gáz, de a használt borák 95%a cégautó volt, ergo ki lett nyomva a bele. nagyon nagy körültekintéssel vedd meg
2010. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam egy szóval sem, hogy én akarok ilyet venni. Egy barátom vett ilyet és megkérdezte róla a véleményemet. Nekem nem volt ilyenem, ezért nem tudtam nagyon érdemben nyilatkozni. Német autó, tehát biztos jól, precízen össze van rakva. Megy is rendesen, főleg egy alap Suzuki, Citroen vagy Opel Astrához képest. Ez az autó talán egy fokkal már magasabb kategóriát képvisel.

2001-es autó, de első ránézésre elég jó állapotban van.

2010. jún. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!