Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak?

Figyelt kérdés

Használtat vagy újjat? Terepjáró is lehet vagy jobb a személygépkocsi? Milyen márka jobb? Nem írok árat, azt szeretném tudni meylik a jobb, tapasztalat, tipp!!! Nektek mi lesz/volt az első kocsitok? Vagy például melyik jobb--->AUDI A4 2.5 V6 TDI quattro vagy; BMW 116I 5-doors vagy; TOYOTA RAV 4 ? Melyik a legjobb márka (persze amit M.o-n is lehet kapni) szóval nem ferrárira gondoltam. xD Köszi mindenkinek....

Jahh és értelmes válaszokat várok!


2010. jún. 29. 15:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Baby, elvihetlek 1 körre? Persze igazi körre, nem arra gondolok.....D
2010. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
én tippeltem, h srác vagy:P csajsziként nem böknék rá böhöm nagy autóra pláne első kocsiként! még ha olyan szépek is...:) sokkal nehezebb érezni őket no meg friss jogsisok nem az ultragyors parkoláshoz értenek...rutint érdemes olyan autóban tanulni, ahol jobban érzed, aztán jöhet a következő fokozat...
2010. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ha leányzó vagy kérdező, akkor meg főleg,hogy egy suzuki,azon begyakorolsz,és utána jöhet a minden extrával felszerelt szuperjárgány!!;)
2010. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

xD

Nem tehek róla hogy a terepjárókra meg a bmw-k re bukom xD...

2010. jún. 29. 20:11
 25/36 anonim ***** válasza:
de nem kezdő jogsisnak való. de ezt neked kell reálisan mérlegelned. ellenben ha használtan veszed az elsőt, még mindig jobb megoldás... két-három év alatt jó rutint szerzel, utána jöhet a vadiúj.
2010. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Pl. egy ilyen [link]


502 lóerős verdát szted kezdő vezetőként kordában tudnál tartani? Bár az is igaz,hogy ezeket már teletömik,biztonsági kütyükkel,de azért kezdésnek ez sok lenne neked..,hogy látod?

2010. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Lada
2010. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Hát nem is ötszázvalahány lóerős kocsira gondoltam...pfff
2010. jún. 29. 21:38
 29/36 anonim ***** válasza:
Most mit puffogsz,Te mondtad ,hogy szereted a BMW-t!
2010. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Jahh és te azt gondoltad hogy nekem pont egy ilyen kellene...Atóól hogy mondjuk bmw nem biztos hogy egy ilyen járgányra gondoltam...
2010. jún. 30. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!