Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak?

Figyelt kérdés

Használtat vagy újjat? Terepjáró is lehet vagy jobb a személygépkocsi? Milyen márka jobb? Nem írok árat, azt szeretném tudni meylik a jobb, tapasztalat, tipp!!! Nektek mi lesz/volt az első kocsitok? Vagy például melyik jobb--->AUDI A4 2.5 V6 TDI quattro vagy; BMW 116I 5-doors vagy; TOYOTA RAV 4 ? Melyik a legjobb márka (persze amit M.o-n is lehet kapni) szóval nem ferrárira gondoltam. xD Köszi mindenkinek....

Jahh és értelmes válaszokat várok!


2010. jún. 29. 15:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy/milyen tapasztalattal rendelkezel/mennyit költenél rá és mire használnád?
2010. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Beatrix17 ***** válasza:
Inkább használt!Hamár magabiztos vagy,és van rutinod,lehet uj kocsit venni!Nekem az első AUDI A4 volt,aztán Peugeot 307 SW,most BMW 520.Terepjárót ne nagyon akarj,mert ha gyorsan veszed be a kanyart,sok fajta igen instabil!A BMW 116 nem ajánlatos!Kis kaszni.Inkább 3as.Én nem birom a kis autókat!
2010. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Audi R8 kiváló első autónak.
2010. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Árat mondtam hogy nem írok, nekem még úgyis később lesz kocsim. És végülis nem számít annyira. Szeretem a terepjárókat, és szerintem alapból új kocsit kapnék. Szóval leginkább az érdekelne hogy tényleg melyik márka jobb, megbízhatóbb első autónnak? Hát leginkább boltba/kirándulni/elmenni másvárosokba/ el szaladni ide-oda/ esetleg hosszabb utakra.
2010. jún. 29. 16:09
 5/36 A kérdező kommentje:
De ezért nem kell rögtön egy hülye kis "bevásárlókocsit" mondani (:
2010. jún. 29. 16:11
 6/36 anonim ***** válasza:
BMW!!!Főleg ha fiatal vagy
2010. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Beatrix17 ***** válasza:
Ha alád rakják,akkor AUDI vagy BMW!Hisz gondolom,ha kocsit kapsz,nyilván állja valaki a szervizeltetést,tankolnak is,fizetik a biztositást,stb!De ha valaki megveszi,nem mindegy??
2010. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Nekünk BMW-nk van és imádom. Kategóriájának a csúcsa.

De első autónak..hát nem tudom :S

2010. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
első autónak a nagy kocsi azért elég viccesen néz ki még egy srácnak is, hacsak nem vagy már annyira rutinos, h ne fulladj le vele és magabiztosan vezesd...
2010. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
toyota. nagyon megbízható és jó a szervizük.
2010. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!