Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak?

Figyelt kérdés

Használtat vagy újjat? Terepjáró is lehet vagy jobb a személygépkocsi? Milyen márka jobb? Nem írok árat, azt szeretném tudni meylik a jobb, tapasztalat, tipp!!! Nektek mi lesz/volt az első kocsitok? Vagy például melyik jobb--->AUDI A4 2.5 V6 TDI quattro vagy; BMW 116I 5-doors vagy; TOYOTA RAV 4 ? Melyik a legjobb márka (persze amit M.o-n is lehet kapni) szóval nem ferrárira gondoltam. xD Köszi mindenkinek....

Jahh és értelmes válaszokat várok!


2010. jún. 29. 15:47
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:

mindenképp használtat, mert úgyis törni fogod

Nekem egy V6-os mazda volt az első, sokan mondták, hogy erős lesz kisebb kéne, nekem az tetszett :)) Csak egyszer fogtam vele szalagkorlátot (nem lett nagy a kár) Én vettem, én fizettem a javíttatást is, a saját káromon tanultam.

Csak te tudhatod mit vezetnél szívesen. (én sportautó bu*i vagyok) most egy 240 lovas turbos autóm van. Örülök, hogy anno a mazdával kezdtem mert így ezt még nem törtem szerencsére...


Vagy legyen elegáns: nagy sedanok -> tekintélyt parancsolnak

vagy legyen sportos: coupe-k, sportlimuzinok -> óriási vezetési élmény

vagy legyen praktikus: kis városi autók -> alacsony fogyasztás, könnyű parkolás


Csak te tudhatod számodra mi a fontos!

2010. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:

az előző hozzászóló vagyok...

A márkával kapcsolatban CSAK japán

2010. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Kezdésnek én mindendenképp egy Audi A8at ajánlok, mert ez nagy és biztonságos, ja és természetesen újra gondoltam minden biztonsági kiegészítővel.
2010. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
suzuki swift,az gyakorló kezdő autónak kiváló!Inkább egy olyat törj össze mint egy értékesebb kocsit...,nincs velük gond és nem is esznek sokat!
2010. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

"ja és természetesen újra gondoltam minden biztonsági kiegészítővel."


Sok eszed van...,lesz is pénze majd kifizetni,ha rommátöri!Majd ha már van a kérdezőben és autójában jópár 10000 km akkor érdemes venni egy Audi a8-at!

2010. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Beviz Elek ***** válasza:

Sokat vezettem erdei utakon (14 éves korom óta) és amikor 19 évesen leraktam a jogsit, majd mondták, hogy gyengét vegyek és használtat mert összetöröm, akkor kinevettem mindenkit. Én Calibrára szavaztam, apum Swiftre (1.0 XD). Sokat kellett volna az Opelre költeni, így maradt a megbízható Swift. Akármilyen gyenge, mégis képes voltam lebontani az elejét télen. Olcsón a fentartása, olcsón szereztem új alkatrészeket. Tökéletes... Céges kocsiként 1 hétig volt nálam egy Mitsubishi L200, hát a terepjárókra nem tudok semmi rosszat mondani (meg ezen kívül sokat használtam egy Opel Frontera-t). Másik céges egy Ford Fusion volt. Na a Suzukit jobban szeretem:D Gondolom kisteher nem érdekel... Erőset meg nem mondok, mert magamból kiindulva, meghalsz benne :D

20/f

2010. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
remélem nem azok közé fogsz tartozni, akiknek a hátsója alá rakják a bivaly kocsit aztán nulla felelősségtudattal kinyírsz akár több embert is... (mert téged ugye megvéd a jó kocsi, míg mást nem!). én használtat javaslok, olcsóbbat és semmiképpen sem egy erőgépet, mert még nem tudod uralni az autót!
2010. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ha leges legelső autó akkor lada wartburg vagy valami, amiért abszolult nem kár, nincs benne szervó, fékrásegítő, meg ilyesmik. Elősször egy alap autón tanulj meg vezetni, aztán jöhetnek az extrásak.
2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

xD


Najó hát énsem egy tankra gondoltam, hogy majd szétzúzok mindenkit....Csak egy olyan autóra ami megbízható, de szép is legyen (tehát nekem bmw/audi/mazda is...tetszik) Szóval azért hogy tetszen nekem is, és csak arra voltam kíváncsi hogy az új autót mennyien ajánlják...Persze azért már én is vezettem elhagyatott földutakon, de az terepjáró volt, (így valahogy belém vésődtek ezek a szépségek...xD..lehet röhögni) De nem tényleg megnyugtatlak én nem azért akarok audit vagy bmw-t vagy akármit hogy azzal villogjak és mindenkit lesöpörjek az utamból, félreértés ne essék...Persze ha én egy trabantot kapnék, akkor is majd ki ugranék a bőrömből örömömben...hiszen az a SAJÁT autóm....még akkor is ha nem én fizetem a cuccokat...Szóval röviden én csak arra voltam kíváncsi (hogy mivel nekem az említett márkák tetszenek+terepjáró) hogy ezek alkalmasak-e első autónak...jahhj bocs ezért a hosszú szövegért...És köszönöm a válaszaitokat! ;)

2010. jún. 29. 19:28
 20/36 A kérdező kommentje:
Jahh és kimondta hogy fiú vagyok? ;)
2010. jún. 29. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!