Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hummer h2 vélemények?

Hummer h2 vélemények?

Figyelt kérdés
érdemes használtan venni egyet 6 millióért? ja és véleményeket is várok a kocsiról:)
2010. jún. 28. 13:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ha nagy és biztonságos, a családnak való terepjáró kell 6 millióért, akkor Volvo XC90-et, vagy XC70-et vegyél...
2010. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az USA-ban voltam kint nemrég egy hetet egy konferenciasorozaton és egy H2-vel járkáltam.


Most vettem egy Q5-öst, ezzel fogom összehasonlítani.


Az Audi kívülről sokkal kisebb, belül annyi a különbség, hogy hátul a H2-ben szélesebb egy kicsit, de az Audiban is elférnek kényelmesen hárman. Mivel a H2 súly-lóerő aránya vetekszik az 1.3-as Swifttel, ráadásul a légellenállása borzalmas, ezért kb. egy 2107-es legyorsulja...

A váltó a tipikus szar amcsi automata, ami többet gondolkodik gázadásnál, mint szőke nő a differenciál-egyenleten. A zene nem túl szépen szól, de cserébe igény esetén 100 kilométer sugarú körben mindenki tudja mit hallgatsz, a Bang & Olufsen sokkal szebben szól.

Kétszer annyit fogyaszt, mint a 2000-es turbós benzinesem.

Viszont a csomagtartóba hullahegyek férnek.

Ja és persze az anyagok minősége és az összeszerelés GAGYI, így csupa nagybetűvel. De tényleg. Olyan kopogós műszerfalat ma már Togliattiban is letagadnák.


Szóval annyi pénzből kb. 1 millió jobb alternatívát tudok.

2010. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
azt kihagytam ,hogy nem városi közlekedésre kéne hanem dimbes dombos homokos útra ahol a suzukim elakadt x)
2010. jún. 28. 23:41
 14/22 anonim ***** válasza:

az első összeszedettebb ellenvéleményező vagyok, nem tudom, hogy hányadik.


az rendben van, hogy tetszik, azt meg kell hagyni, hogy van stílusa, kár, hogy lejáratták az amcsik meg kb cigányszimbólum lett. ha megpróbálok mindezektől elvonatkoztatni, nekem is tetszik valahol, kell mindig egy hülye, aki szembe megy mindennel, amit megszoktunk, jónak tartottunk. de akkor sem venném meg. dimbes-dombos homokos úton még el bír vánszorogni, ha nem akarod ennél komolyabb terepen használni, akkor elakadni sem fogsz vele.

de én keresnék mást.


japán terepjárókat nem sorolok, nincs velük baj, de én személy szerint nem kedvelem a japán kocsikat.

X5 - cigányos

M-osztály - szintén

G-osztály - nagyon öreg kocsit kapsz csak ennyiért, nagyon nagy lutri, rá lehet vele b*szni

XC90 - anyukás

Range Rover - legújabb modell használtan jóval több mint 6 millió, korábbi viszont elég trágya

Cayenne - 6ért csak nagyon leharcoltat kapsz, és szvsz nagyon csúnya

nem tudom, hogy mit hagytam ki.


én vennék egy Defendert. tökéletesen alkalmatlan a mindennapi közlekedésre, tohonya, billeg, kényelmetlen, igénytelen, de az egyik legférfiasabb autó a világon. senki nem nézi le, senki nincs róla rossz véleménnyel, legfeljebb semlegessel. terepképességeibe nem megyek bele, pedig részletezhetném, hogy miért a világ talán legjobb terepjárója, de neked nem arra kell. kihasználni soha nem tudnád, amire valójában képes, de amíg világ a világ, autó lenne.

2010. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
jaj Q5-Q7est kihagytam. nekem az audik túl "szürkék". de ha X5-Mosztály-Q7, akkor az audit választanám. nyilván a te döntésed lesz, hogy melyiket veszed. de a H2-est én elfelejteném :)
2010. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Oda LADA NIVA kell.
2010. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Kevés az a 11 év tapasztalat, sokáig csinálhattad a jogsit,ha 22 évesen tetted le, de nem rossz, vannak rosszabbak is. xD

2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

utolsónak:


te meg jó beképzelt vagy, anyuci fizette a jogsit 17 évesen?! a kérdező lehet h 22 évesen rakta le de figy, minden korosztályból van olyan aki bénázik és van olyan aki elsőre lerakja, bármilyen hihetetlen a 17 évesek közül is fulladoznak csomóan meg van azok is jópáran akiknek elsőre megy minden és ez így van még a 40 évesek között is, anyám 37 évesen rakta le a jogsit

2010. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
* és elsőre átment mindenből, ment neki elég jól
2010. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:47 <--- már a 44 % od is tükrözi az intelligencia hányadosod. igen én 22 évesen csináltam meg a jogsit és mindenből elsőre átmentem. kiváncsi vagyok te elvégezted -e a 8 általánost már :) többinek köszi az autókat amiket ajánlottatok azt mind megnéztem de valamelyik nem jött be nem mondom ,hogy melyik mert nem akarok megsérteni senkit :)

2010. jún. 30. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!