Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jövőre A1-es...

Malaboy kérdése:

Szerintetek jövőre A1-es jogsi 125-ig, vagy 3 év múlva A korl? Mert kocsira mindenképpen leszeretném tenni 2 év mulva, M- kat már megvan

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
jövőre a1, és akkor 2 év múlva mehetsz korlátlanra.
2010. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

125 tök felesleges.

50-es motorral el lehet lenni 21 éves korig, vagy ha nem akkor 50-es papíros Cagiva Mito aztán uccuneki :D

2010. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Á én nem bírtam ki simsonommal csak 2 évig aztán vettem 125/50-be TDR-t...


És igen sztem is A1 aztán meg 2évre rá A. Már bánom h annak idején nem raktam le A1-re mert akk jövőre már A-ra mehetnék. . . :'(

2010. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én így csináltam nem egészen 2 éve... együtt a B és az A1 kategóriát, így 20.000 ft-ot spóroltam, mert nem kellett 2x a tandíjat fizetni!

Viszont nemtudom... msot olyan érzésem van, hogy megbántam...

Mivel ősszel lett meg a jogsi... motorba már nem invesztáltam be, hanem családi autót vettünk... használtam meg minden... Aztán nem jött össze annyi pénzem mostanáig se, hogy tudjak venni egy normális (nem 20éves) RENDSZÁMOS 125-ös motort... Most nyár végén remélem összejön és veszek egy 125/50-es motort, hogy szokjam egy kicsit nagyobbat, a következő lépcsőfokot...

Mert jövő tavasszal mindenképp szeretném elkezdeni az A kategóriát...


Én azt tanácsolom, hogy csak akkor csinálj A1 jogsit, ha 100%-ig biztosan tudsz is rá rendszámos motort venni... egyébként pedig fölös pénzkidobás mert ha nem tudsz akkor egy 125/50-essel is megszerzed ugyanazt a rutint amit az A-hoz kell szerezned...


19/f

2010. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!