Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy indítjátok el az autót?

Ti hogy indítjátok el az autót?

Figyelt kérdés
Mikor elindítjátok az autót ti benyomjátok a kuplungot vagy nem? Én mindig így teszek meg így is állítom le, annak idején így tanultam az oktatómtól, de láttam hogy sokan csak simán elforgatják a kulcsot nem kuplungolnak. Hogyan "helyes" ?

2018. dec. 2. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az enyém ÜRESBEN is kéri a kuplungot.
2018. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Üresben a fékpedál lenyomását kéri. Olvasd el, mit ír ki a műszerfalon.
2018. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ha SEBESSÉGBEN VAN, akkot kéri a kuplung benyomását a Start gomb megnyomásakor, ha üresben van, akkor a fékpedál lenyomása szükséges az indításhoz (azért az gáz, hogy valaki nemcsak nem ismeri a kocsiját, de a kocsi által kiírt infókat sem figyeli. Nekem az első volt, hogy elolvastam a kézikönyvet)."


Akkor videózzam le neked?!

A te autódnál lehet hogy így van, az enyémnél nem! Fékpedált az elektromos kézifék kioldásához kéri. Indításhoz kuplung benyomása kell. Lehet hogy a tiédnél más megoldást alkalmazott a gyártó. Ellentétben veled, én nem kezdem osztani az észt, hogy mekkora marharépa vagy, mert nem ismered a saját autódat!

2018. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Üresben a fékpedál lenyomását kéri. Olvasd el, mit ír ki a műszerfalon."


Parancsolj! Kimentem, lefotóztam. Üresbe tett váltóval lenyomtam a fékpedált, megnyomtam a start gombot és ezt írja:

[link]


De én vagyok a "hülye", aki nem is ismeri a saját autóját... Erről ennyit!

2018. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!