Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik szeretnek bütykölni!...

Akik szeretnek bütykölni! Milyen autót vennétek napi használatra 20 év körülit? Olyan 3-400 ból?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Itt a Gyakorin mindenki mást ajánl,illetve a saját lovát dicséri általában.

Nekem Skoda feliciám van 98-as 1.3 MPI benzines.Az enyém nem rohad,mert időben ki lett javítva,ezen kívül pedig egy olcsón fenntartható,igaz régi technika,de nem bonyolult,nem agyonkomplikált,megbízható kis kocsi,nem kell nagyon félteni,olcsó az alkatrész ha kell,szóval én el vagyok vele,és szerelni is könnyű.

2018. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szeretek bütykölni, de sz0pni azt kevésbé :D

Napi használatra megbízható autó kell, ennyiért Swiftet vennék :D

2018. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én félek a swiftben, emiatt lehetetlen rábeszélni.

Ezek között keresgélnék

vectra b

corsa b

306

carina

xedos

astra g

almera

clio

primera

2018. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ebben a korosztályban számítani kell a rozsdára, hiába tűnik jó állapotúnak elrejtve lehetnek bajok.


Ha érdekel a bütykölés, érdekelnek az autók, akkor nem az a fontos hogy mit veszel, hanem hogy neked tetszen. Ezeknek már jönnek elő a nyűgjei, ha magadnak szereled (és nincs valami nagy baja) akkor olcsón fenntartható, ha mindennel szerelőhöz mész a gatyád rámegy.


3 ajtósból Swiftet, Civicet, Golfot vennék, szedánból Galant, Vento, Accord, Primera, de lehet hogy sportosabbat néznék és Prelude lenne.


Persze bármelyik változatot venném, nem a legkisebb motorral.


Természetesen az elérhető

2018. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

E36-ot vettem. 20 év stimmel. Ár stimmel. És kell bütykölni is.


Ha te is szeretnél ráedzedzeni az éves megyei hosszan-káromkodó bajnokságra, akkor ajánlom.

2018. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit, napi használatra megbízható autó kell, bütykölni meg vagy hobbi autó amit lehet talpraállítani.


Egyébként ennyiből Swift, Corsa B, Astra F és hasonlók. De ott nem bütykölés lesz, hanem hibaelhárítás

2018. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiat Punto. Bütykölni kötelező.
2018. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A bütykölést úgy értettem, hogy egy gyertyapipa csere, vagy egy elosztófedél csere miatt nem rohannak szakszervizbe. Váltójavításba én sem mennék bele.
2018. nov. 21. 08:27
 9/11 anonim ***** válasza:
IFA.
2018. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lada 2105 v 2107
2018. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!