Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kétütemű Trabantot vennék,...

Kétütemű Trabantot vennék, mit nézzek meg rajta a vásárlás előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
minek akarsz kétütemű trabantot? :-o
2010. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogy megy e még. Ha igen, akkor csoda történt és megveheted
2010. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
úgy hallottam hogy még tartható de át nem tudod iratni mert már nem használható a környezetszennyezés miatt max ha OT minősítéssel rendelkezik a 4ütemüekre nem vonatkozik ez a tiltás az tuti
2010. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne vegyél kétüteműt! annyi autót lehet venni olcsón, ami kevésbé szennyezi a környezetet...
2010. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

jaj ne lovagoljatok már ezen.. Egyetlen egy gyár többet szennyezi a környezetet mint a világ összes trabija..


Ha jól húz, nincs rajta rozsda akkor vedd meg, soha nem fog otthagyni!

2010. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értek. ezen lovagolunk, miközben napi több ezer liter olaj folyik az óceánba lassan már két hónapja...
2010. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(az értelmeseket)!Esetleg ha írnátok még olyat hogy mik a tipikus trabi betegségek amire figyeljek azt megköszönném.
2010. jún. 26. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, utolsóelőtti vagyok.


Én annyit tudok, hogy a küszöböket kell nézni, a tornyokat, meg a motortartóbakot

2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!