Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a jobb első...

Mi baja lehet a jobb első gumimnak? (bővebben alant)

Figyelt kérdés
Szóval mikor nagyobb tempóval megyek, olyan hangot ad ki, mintha egy biciklivel mennék és 8-as lenne a gumijában..nem igazán tudom megfogalmazni, mert nem nagyon értek a kocsikhoz ezért is kérek segítséget tőletek.. mikor kiszáltam és megnéztem mi a baja, annyit vettem észre hogy a szelepsapka teljesen lejött, visszakellett csavarni, na most az a vicces ebben, hogy a szelepsapka teljesen rávolt húzva.. a gumim pedig nagyobb tempónál 50-60km/h olyan kicsit sziszegős hangot ad, vagy nem is tudom, de csak a jobb első ahogy én érzem, meg kicsit jobbra húz.. de NEM lapos, megnéztük, NEM szálszakadásos... az az érzésem lehet még hogy a menetszél miatt, de hát akkor nem adna ki ilyen hangot vagy nem tudom.. Ötletek, tippek??
2010. jún. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg, hogy jól meg vannak-e húzva a kerékcsavarok. A szelepnek pedig ehhez semmi köze nincs. Milyen autód van? Nem új gumikat/kerekeket raktál rá fel?
2010. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja, kerékcsavarok!! vagy a féktárcsa takarólemeze...
2010. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz, itt nem fogsz érdemeben választ kapni egy ilyen problémára, látatlanul senki nem fogja megmondani a konkrét hibát, és főleg nem fogja megjavítani, a saját érdeked, hogy rendben legyen a futómű/kerék/fék, bármi, ami hülye hangot ad ki.
2010. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nissan Sunny a kocsim, és a gumik kb 2-3 hónaposak, de használtak, 80%-osan vettük, mind a 4-et, mert az előző szálszakadásos volt...
2010. jún. 25. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy hibás az első futómű (pl egy padkára gyorsabb felmenetelnél picit elállítódhat.).vagy a lengéscsillapító is csinálhat ilyet. ha rossz.
2010. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!