Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bölcs dolog 75 lóerős 1400cm3-...

Bölcs dolog 75 lóerős 1400cm3-es benzines motorral napi 2*30-40 km-t munkábajárásként tartós 130-cal autópályázni?

Figyelt kérdés

A lakhatási dolgok miatt a következő meló/tanfolyam helyre lehet hogy napi kétszer hosszabb távon 30-40km-t autópályázni kellene. Az autóm jó, a motorja 75 lóerő 1400cm3 bírja az autópáylán a tartós 130-at, de összesen nem voltam vele eddig 15-ször autópályán és nem tudom hogy ha minden áldott nap nyomom neki 4000-es fordulattal 130-cal nem durranna-e szét a motor egy fél év múlva.

Elvileg nem mindennapos autópályázásra lett tervezve a motorja szerintem és ha nem bírja a mindennapi kiképzést nem lenne jó 1 úv múlva motort cserélni...



2018. nov. 1. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mehetnél 130-al, de elég lesz neki a 110 is. Ilyen rövid távon úgy sem nyersz semmit a nagyobb sebességgel, csak a fogyasztás lesz nagyobb. Ráadásul reggel és délután a forgalom is nagy, nem is tudsz 130-al menni.
2018. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha megjáratod azt a hondát. Valószínüleg már ráfér.
2018. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!