Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire fontos ebben az...

Miért ennyire fontos ebben az országban az autó fényezése?

Figyelt kérdés

Mármint hogy a fényezés tökéletes legyen, attól autó egy autó stb. Mintha ez lenne a legfontosabb a legfőbb autó tulajdonosnak.


Nekem teljesen mind1 hogy ráférne az enyemre egy polirozas vagy hogy az értéke ennyi meg ennyi mert én szeretem az autómat és azt hogy megbízható egyszerű és arra használom amire való.


Mások eközben az autó értékét költik új fényezésre csakhogy mindenki lássa csillog villog.


Ez miért van így ?


2018. okt. 30. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nincs így. Bár nyilván más körökben mozgunk.
2018. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert jól néz ki és eladásnál sem mindegy, hogy egy horpadt kimattult budit akarsz eladni, vagy egy egységes kinézetű autót. (Hiába tökéletes műszakilag) Ha van egy házad, azon se szép látvány, ha potyog a vakolat.

Nekem is van 2 körömnyi lakk hiba a tetőn, a jobb hátsó ajtó meg van húzva és a motorháztetőn is van néhány kavicsfelverődés. Tavasszal megy a fényezőhöz.

2018. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
Szerintem ebben az országban egyenlőre az fontos az embereknek, hogy ne éhbérért dolgozzanak és hogy ki tudják fizetni a jelzállogot, nem az, hogy fényes legyen az autójuk, de oké.
2018. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák...

Abban teljesen igazad van, hogy ez csak egy használati tárgy. Egy gép. Ami elvisz A-ból B-be. Jó esetben vissza is hoz.

De milyen érzés egy poros, lemattult, karcos bádogdobozhoz közelíteni s parkolóban? ...és milyen érzés egy makulátlan állapotú kocsihoz?

Nem vagyunk egyformák...

Te úgy gondolod, hogy nem hat rád a különbség. Nekem meg megéri a lelki békémnek azt a kis pénzt amit ráköltök.

Nem vagyunk egyformák...

Van akinek csinos felesége van. Gyermekeim anyja " Isten-Császár, Démon-asszony" testi-lelki társ tejben-vajban, bajban.

Van akinek meg egy házsártos anyakoca is jó.

Nem vagyunk egyformák...

2018. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hibátlan fényezés nem csak az esztétika miatt fontos! A kókány módon javított, összegányolt fényezés alatt a karosszéria rövid időn belül rozsdásodni kezd, a rozsda pedig minden autós rémálma, mert vagyonokat lehet otthagyni a lakatosnál, és sokszor egy véget nem érő folyamat az eredmény, ami szép lassan felzabálja a pénztárca tartalmát.
2018. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!