Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én unom már a sok hülye...

Csak én unom már a sok hülye sztereotípiát?

Figyelt kérdés

Ha valakinek BMW-je vagy Mercije van az már kapásból bunkó, vagy apucitól kapta, vagy lop, csal hazudik..


Ha valakinek Suzukija van az meg kapásból hülye..


És még van 100..

Ti is unjátok?


2010. jún. 24. 11:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Előttem reggel egy F astra-s ment gyök kettővel, és marhára nem figyelt arra, hogy a helytelen sebessége miatt hány embert tart fel és zár a lámpa mögé, de a sztereotípiának ettől még helyt kell adnom.

A tapasztalat: a régi BMW-s emberek többnyire ifjú, friss jogsis titánok, akik épp csak kapisgálják, hogy a 15 éves verdájuk a gatyájukat meg fogja enni (és nem csak a benzinre gondolok), de mivel bömös, ezért ők a vagányok.

Az újabb, többmilliós bömössel (vagy más, nívósabb autóval) közlekedők kicsit más miatt nézik le a közép- vagy alsókategóriás autóval közlekedőket, de ők valszeg nem csak a közlekedésben lenézőek: mivel van pénzük és jól élnek, úgy vannak vele, hogy ők különbek, és ezt az élet minden területén próbálják érvényesíteni, így az utakon is.

Szintén tapasztalat, hogy fentiek miatt "elnyomódnak", és némileg kisebbségi komplexusban szenvednek az alsó kategóriás autósok (és nem a nagyon régi ladásra, trabantosra gondolok): a párszázezres matizos, lanos-os, suzuki-s minden nap érzékeli a "lenézést", és ezzel együtt szocializálódik, ezzel gyengítve a saját képességeit és erősítve a szabályt.

2010. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
nekem is 16 éves bömösömvan :) mégsem kellett eddig hozzá semmi csak benzin meg a kötelező szervíz amit magam csinálok pedig pár éve megvan már :) minden márkánál vannak béna vezetők meg racer-ek is :) múltkor pl egy 80 és a halál közti papa ment az M0-áson kalapba a belsősávba 50-el :)
2010. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Az enyém 21 éves :)
2010. jún. 25. 14:06
 24/28 anonim válasza:
E34? E30? :)
2010. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
E30 teljesen gyári állapotban :)
2010. jún. 25. 14:38
 26/28 anonim ***** válasza:
"Ha mosolyogsz a BMW kabriódban: mit vigyorogsz! Ha ez bánt és morcosan nézel: mit keménykedsz! Ha lassan indulsz: mivan’, nem megy!? Ha odalépsz: gyorsulsz, vadbarom?! Ha indexelsz: félsz a rendőrtől!? Ha nem indexelsz: feljelentelek!"
2010. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

18:36-os !

Ez így igaz :D De nem csak a BMW-re... minden autóra :D Főleg vidéken...

A múltkor is ment elöttünk pont egy suzukis... anyósülésről beszól a haverom hogy " mekkora hülye minden kereszteződésben indexel!"

Mondjuk ez inkább a gyereknek volt égő!:D

2010. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Na a Suzukisok általában tényleg hülyék :D mondjuk nekünk is az van ×D de anyám mindig szidja a Suzukisokat akik bénáznak (főleg apám...húú őt vezetés közbe hallgatni sokkal jobb mint bármelyik viccoldal :D főleg h kamionsofőr és amikor megyek vele, mindig sírok a röhögéstől ×D). A múltkor is ment előttünk egy Suzukis vagy 10-15el anyám ott szidja h milyen balfa$z utána gyorsít, megy vagy 40el utána megint lassít. Hát ez ritka hülye volt.

A BMWsekkel annyi a bajom, hogy a nagy része cigány. Mondjuk van aki veri magát mert olyan autója van...dehát ez van. Nekem tuti Hondám lesz :D.

2010. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!