Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én unom már a sok hülye...

Csak én unom már a sok hülye sztereotípiát?

Figyelt kérdés

Ha valakinek BMW-je vagy Mercije van az már kapásból bunkó, vagy apucitól kapta, vagy lop, csal hazudik..


Ha valakinek Suzukija van az meg kapásból hülye..


És még van 100..

Ti is unjátok?


2010. jún. 24. 11:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Veled semmi bajunk:p válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:59


Csak bár nem egy BMW-el feszedezel....

2010. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Na egy kis plusz a BMW-s sztereotípiákhoz: [link]
2010. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Jó elismerem van mindkét csoportban jópár hülye és azt is elismerem, hogy az Olasz cuccok pl tényleg szarok :D


De nem minden Suzukis tötymörög, és nem minden BMW-t loptak..

0

2010. jún. 24. 12:06
 14/28 anonim ***** válasza:

Minden sztereotípiának van alapja...

Viszont az is egyértelmű, hogy például nem minden Suzuki tulaj egy vén f*sz, csak aki normális közlekedik, azt észre se veszi az ember. Aki pedig csak úgy utálja a suzukist, az meg azt mondja, hogy "Nézd má', hogy nyomja a suzukis kö*ög!". Én az olasz autók sztereotípiái ellen harcolok. Amióta az olasz autóm megvan, azóta csak akkor mentem szervizbe, mikor eljött a kötelező látogatás ideje. A másik autóm német, ugyanennyi idős, és már kétszer is voltam vele soron kívül. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a német autómban kb. másfélszer annyi kilométer van.

2010. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a német autómban kb. másfélszer annyi kilométer van."


Leírnád, hogy melyikben mennyi van? (csak kiváncsiságból:)

2010. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok... várhatóan jövőre fejezem be az okj-t és elkezdek dolgozni... első autónak én is egy régi swiftre gondoltam... Tehát én is a swiftes hüylegyerek elszek, aki vagy 50-nel emgy és ordít a tuc tuc, vagy száguldozik:)

Lehet, hogy a swiftben megváltozok majd, de eddig egyszer tört össze alattam autó 2 év alatt, egy jobbkezes utcában nem kaptam elsőbbséget:P

De rengeteg balesetet kivédtem már, és egyszersem volt olyan, hogy veszélyeztettem volna valakit...

Lassan tögymörögni nems zeretek... a száguldozás meg a lezárt versenypályán a jó ( amit remélhetőleg ősztől fogok élvezni ugyancsak egy swift gti-ben :) )

2010. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

12:37 vagyok.


Az olaszban 72.000, a németben 114.000 km. Mind a kettőt újonnan kaptam/vettem 3 éve, az összes km-t én toltam beléjük.

2010. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ráadás, hogy a koreai autókat meg szarnak mondják, pedig én már a második KIA-mat hajtom, és legközelebb is valszeg maradok a márkánál!
2010. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát de a Daewoo (mostmár koreai Chevy) az tényleg szar.
2010. jún. 24. 17:44
 20/28 anonim ***** válasza:
Az én Daewoom 12 éves soha nem látott még szervizt... És akkor te mondod hogy unod a sztereotípiákat. Nem érzel itt egy kicsi (?) elentmondást?
2010. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!