Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Mégse olyan rossz autók a Daciak ahogyan sokan is állítják...


2010. jún. 23. 22:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
rossz a múlt, a tapasztalat. Nem ülök román autóba, főleg nem, ha franciák csinálják bele a motort. Sose bízz a franciákban. Lásd antant, Alstom metró stb
2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igaz a múlt ami a Daciát igazán meghatározza, de vezettem már Dacia Dustert és az igazan jó autó, mondhatnám élmény autókázni, jól gyorsul, kényelmes még az én 190 cm magassan is lazán elférek benne, igaz ano volt nekünk is Dacia 1310-es és 3 évig állt a garázsban és azután jött egy újabb autó és fél évig verte az eső meg hó és szó szerint megette a rozsda... igaz most is megvan, a kert sarkába, és 1ik nap próbáltuk ki, és kb 5 perc índitozás utan beindult, nem hittük el, vagy 4 éve áll indítás nélkül, meg benzint se töltöttünk bele, igaz ahogy beindult köhögött a vizes benzintől rendesen, aku-t tettünk bele... természetesen....
2010. jún. 23. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Az új Daciak tényleg nem rosszak, de tudnád milyenek voltak a régiek :D Volt egy Daciam kb. 20 éve. Újonnan vettem. Hazavittem megmutatni. Kinyitottam a csomagtartót, majd visszazártam. Soha többé nem nyílt ki. :D
2010. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:)) kemény lehetett... nekünk is volt olyan, hogy nagy esőben akartunk hazamenni az erdőből(tábor volt) és az önindító akkor romlott el (elszakadt az egyik szénkefe vagy mi lett...) és én égtem a többiek előtt apám meg fullra kívolt akadva... azután jött egy traktor és azzal behúzatták és úgy beindult... azután bontóban vettek egy önindítót és az meg bírja a strapát, vagy 10 éve annak is...
2010. jún. 23. 22:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem hogy a kep mit akar szimbolizalni, de a Daciat en szeretem. Gyakorlatilag azon tanultam meg vezetni, egy 1.6-os Novank volt es nagyon a szivemhez nott. Beazott, a kaszni esett szet, de a motor kis sebessegben nagy fordulaton nagyon jol huzott. Most egy Loganunk van,ez mar kezd hasonlitani a nyugati autokhoz, ha a belso nagyon olcso muanyagokat kicserelnek, egy picit stabilabba tennek az autot es picit jobb motort tennenek bele, szerintem okes autok lennenek nagyon.
2010. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Máskülönben nekem sincs semmi bajom a dáciákal, sőt jók meg minden, csak motor meg minden kifogástalan csak eszi a rozsda rendesen, nekünk igaz Opel Vectránk van, de a szomszédnak is Logan van 1.4 i azthiszem, és a sárvédő íveknél kezd felholyagosodni a festék, szerintem rozsda az, és 2008-as kiadasú az autó... a Daciát leginkább a múlt határozta meg,

AKINEK DACIA NOVÁJUK VOLT AZ ROMANIÁBAN LAKIK?

2010. jún. 23. 23:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem sok volt Mo-on belole, meg itt is keves volt, mert nem volt a legnagyobb siker, ennek ellenere en nagyon szerettem.
2010. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha igen, a novák de mentek rendesen főleg az 1.9 D-es Solenzák 170-et ment... én is romaniában lakok nem szégyelem, és itt nálunk minden 3dik autó Dacia, főleg a régebbi típusok....
2010. jún. 23. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismeros erzes, de azert lenyegesen visszaesett a szamuk miota hozzak a nemet hasznalt autokat apropenzert:)
2010. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igyvan, behozzák az olyan 200-700 euros agyonhajtott gépeiket, de a beíratásnál megszívják a fogukat rendesen... Az én autóm is Német o.-ból van de én egy 50 éves embertől vettem meg, meg nagyon szűksége volt a pénzre még 2000-ben és azóta hajtom rendesen volt hogy megvolt a 190km-h 2.0 motorral... nyomtam volna tovább is csak "féltem" a kanyarba a fától.... de ami nagy sláger most romániában az a VW Golf III (1.4-es motorral) ....
2010. jún. 23. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!