Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Mivel lehet...

Malaboy kérdése:

Szerintetek Mivel lehet feldobni egy Malaguti F15 külsejét? Nagyon szeretem ezt a motort, tényleg mindenkinek ajánlani tudom!

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos eza motor, fél éve van Nálam ! eddig hátsó ledes féklámpa+helyzetjelző, az elsö két "szalag-idom " nem volt meg mikor vettem, azért 2 12 cm hosszu ledsorral , folytatását pedig króm csíkkal oldottam meg. Sárga Feka gyönyörü fényezés, gyári matricával. RMS oldalsztender, bár általában simát használom, mert stabilabb, azt csak betonon stb..Szerintetek mivel lehetne még egyedibbé tenni ? kép kell ?
2010. jún. 23. 20:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Még egyetlne egy robogó sem hagyott le gyorsulásra.

Az enyém 50-es csak frva lett, meg a felömlők változtak.

Szembeszél, szarul beállított karbi, GPS = 72 km/h

2010. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

1. Először is köszi, tényleg szart se érnek a gyári lámpák, ma kicserélem őket !


2. Nekem semmi bajom a Simsonokkal, nekem is van egy eredeti kék-fehér festésű, karmentes, szinte ujjávarázsolt simóm.


De nekem ez az első motorom, és bármilyen furcsa, ezzel tanultam meg közlekedni, normálisan kultúráltan városban, és utána vettem a Simsont, hogy később esetleg angy motorra cseréljem.

2010. jún. 24. 11:26
 23/32 anonim ***** válasza:
Jajj utolso megint ne a szar simsont dicserjetek megkelrke minek azt...minek 72 km/h a szereloig 50el is eltudsz menni egy nagy kokany szar minek dicsered...gyere ide es a robogommat teljesen gyari siman legyaom a simfost :))
2010. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
na azt megnézem.
2010. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Meg is nezheted azt hiszed a simsonod motor? Az sem ott kedodik tesoo...a motor minima yamaha dt50el kzdodik nema simsonnal....az csak egy olyans azr ami neked es a nagymeno haverjaidnak valo...jelzem nem motr hanem csak kokanyolo szar...amit annak hisztek h megy kozbe orultok ha a babetta kikopott hengerrel nem hagy le....
2010. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy semmit nem értesz se a motorokhoz, se ehhez az egés témakörhöz, úgyhogy inkább fogd be a pofádat aztán takarodj innen
2010. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Annyit ertek mint te nem egyet szereltem es te is jobbha befogod vagy en fogom befogni...
2010. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Hehe... klassz a hangulat:) Én nagyobb mocit vennék és váltósat... robogóknál ha egyszer elromlik valami onnnantól kezdve lavina szerűen megy tönkre minden..... de amúgy szeretem őket énis...
2010. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
13:29-es! Írni tanulj meg előbb aztán foglalkozz apuci babettájával!Hátha valami ragad rád a koszon kívül.
2010. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jah rad nem kell ragadjon mert te amugyis feka gyerek vagy :))
2010. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!